ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні відкрили Центр захисту прав дитини, який протидіятиме російським злочинам

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Червня 2023, 9:20

В Україні відкрили Центр захисту прав дитини, котрий працюватиме з дітьми, які стали жертвами злочинів чи були їх свідками.

Про це інформує Урядовий портал.

У закладі відповідні фахівці отримуватимуть інформацію від дітей та їхніх родин, проводитимуть медичне обстеження, надаватимуть необхідну допомогу тощо.

У Центрі також було презентовано план дій Bring Kids Back UA — це комплекс заходів української влади, іноземних урядів та міжнародних організацій у захисті прав маленьких українців. Багато іноземних партнерів уже заявили про свою підтримку й готовність до його реалізації.

Під час церемонії відкриття Центру захисту прав дитини Президент України Володимир Зеленський подякував за його створення та розробку плану дій.

«Перший крок зроблено, 371 дитина вдома, в Україні. Зробимо усе, щоб повернути всіх», — сказав Володимир Зеленський.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Бої під Торецьком, ВМС знищили морську бомбу, Мадяр запалив окупанта: стрім із прифронтового міста

Бої під Торецьком, ВМС знищили морську бомбу, Мадяр запалив окупанта: стрім із прифронтового міста

Поліцейські з бригади «Хижак» показали, як вони працюють на Торецькому напрямку. Тут росіяни намагаються діяти малими групами. Наші бійці зустрічають їх дронами в повітрі та у стрілецьких боях на землі. На відео поліцейських також є фрагмент ротації, де вони евакуювали пораненого бійця суміжної бригади.

За $9 тисяч пішов лісом — на Львівщині затримали поводиря ухилянтів

За $9 тисяч пішов лісом — на Львівщині затримали поводиря ухилянтів

На Львівщині затримали 44-річного мешканця Самбірського району, який підшукував охочих покинути країну під час війни чоловіків та пропонував допомогу із перетином кордону поза офіційними пунктами пропуску.

В Армія+ можуть ділитися QR та штрихкодами пропозицій із програми «Плюси» з рідними

В Армія+ можуть ділитися QR та штрихкодами пропозицій із програми «Плюси» з рідними

Користувачі застосунку «Армія+» можуть поділитися QR та штрихкодами пропозицій від партнерів із членами родини в межах програми підтримки військових «Плюси». Поділитись знижками наразі можна від трьох партнерів: WOG, ROZETKA та Ukrarmor.

Від початку доби відбулося 100 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Від початку доби відбулося 100 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Російські загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.

Президент відзначив державними нагородами воїнів-прикордонників

Президент відзначив державними нагородами воїнів-прикордонників

У середу, 30 квітня, Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів-прикордонників з нагоди їхнього професійного свята.

«GTA по-російськи»: у рф військовий вирішив вбити поліцейських, щоб вкрасти їхній автомобіль

«GTA по-російськи»: у рф військовий вирішив вбити поліцейських, щоб вкрасти їхній автомобіль

Після цілої низки жорстоких злочинів, які встигли вчинити у себе вдома російські військові з 2022 року, вже навіть у самій рф від образу «захисників вітчизни», який для них старанно ліпила кремлівська пропаганда, не залишилося і сліду.

ВАКАНСІЇ

Бухгалтер

від 24000 до 54000 грн

Харків

Військова частина А1215

Розвідник-радист, радіотелеграфіст

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Ужгород

Старобільський РТЦК та СП

Начальник комплексу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Планшетист, військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 50000 грн

Рівне

Військова частина А3395

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кривий Ріг

Старобільський РТЦК та СП

--- ---