ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Уряд Кореї шукає можливості надання технічної допомоги для розмінування України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Травня 2023, 6:01
Юлія Свириденко

Гуманітарне розмінування є одним із пріоритетів українського Уряду. Про це повідомляє пресслужба Кабінету Міністрів України.

У пріоритеті — обстеження та розмінування 174 тис. кв. км потенційно забруднених земель України. Цього року Корея вже передала Україні партію міношукачів та захисне спорядження для саперів, Уряд розраховує і надалі на підтримку Кореї у цій сфері.

Це зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі з Міністром земельних ресурсів, інфраструктури та транспорту Республіки Корея Вон Хі Рьонгом. Захід відбувся в рамках візиту української делегації за участю Першої леді Олени Зеленської до Республіки Корея.

«Україна вдячна Уряду Республіки Корея за системну підтримку у різних галузях економіки та окремо щодо надання технічної допомоги у сфері гуманітарного розмінування. Ми отримали від Кореї 6 машин для розмінування і сподіваємося на подальшу підтримку у цій сфері. Об’єкти інфраструктури та життєзабезпечення, землі сільськогосподарського призначення мають першочергове значення у контексті розмінування. Україна потребує багато техніки і спеціалістів з розмінування, щоб процес очищення української землі відбувся якнайшвидше. Ми розраховуємо на підтримку наших міжнародних партнерів», — зауважила Юлія Свириденко.

Питання щодо надання більшої кількості техніки для гуманітарного розмінування наразі знаходиться на розгляді Уряду Кореї. Передбачається, що це питання буде вирішено у стислі терміни. Перший віцепрем’єр-міністр додала, що пріоритет щодо розмінування надається Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській та Черкаській областям.

Також сторони обговорили питання інвестицій корейського бізнесу в українські підприємства та доєднання до відбудови країни не чекаючи закінчення війни. Зокрема, Україна сфокусована на аграрній сфері, зеленій енергетиці, видобутку та перероблювання корисних копалин, зеленій та атомній енергетиці, транспорті, логістиці.

«Відбудова України складається з двох частин — негайна допомога для відновлення зруйнованої інфраструктури та житла і післявоєнна відбудова країни. Наразі ми зосереджені на ранній відбудові і закликаємо міжнародних партнерів дати сигнал своїм компаніям, що Україна — сприятлива країна для інвестицій, яка надає багато можливостей і перспектив для розвитку бізнесу. Важливо розуміти, ми не хочемо реконструювати старе, ми прагнемо побудувати нову країну з новітніми технологіями провідних країн світу, в тому числі Кореї», — підкреслила Юлія Свириденко.

Перший віцепрем’єр-міністр запропонувала корейській стороні взяти під патронаж відбудову одну з областей, яка була під окупацією. З боку корейського Уряду є консолідована позиція щодо підтримки України на рівні держави та бізнесу, які зацікавлені у відновленні України, і розглядають її економіку для інвестицій.

Читайте нас в Telegram
Володимир Зеленський відреагував на ухвалення Конгресом США допомоги Україні

Володимир Зеленський відреагував на ухвалення Конгресом США допомоги Україні

Президент України Володимир Зеленський прокоментував ухвалення Палатою представників Конгресу США пакету допомоги близько 61 млрд доларів для України.

Палата представників Конгресу США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні

Палата представників Конгресу США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні

Сьогодні, 20 квітня, Палата представників Конгресу США проголосувала за пакет допомоги у 60,84 мільярда доларів для України. Тепер це питання має розглянути американський Сенат і потім підписати президент США Джо Байден.

У Конгресі підтримали конфіскацію заморожених активів рф у США для України

У Конгресі підтримали конфіскацію заморожених активів рф у США для України

У суботу, 20 квітня, Палата представників США прийняла законопроєкт про використання заморожених активів рф для допомоги Україні

Кількість постраждалих в Одесі зросла до восьми осіб, серед них — двоє дітей

Кількість постраждалих в Одесі зросла до восьми осіб, серед них — двоє дітей

Внаслідок сьогоднішнього ракетного удару по Одесі зросла кількість жертв до 8 осіб, серед них — 2 дітей.

За що сьогодні голосують конгресмени

За що сьогодні голосують конгресмени

Сьогодні Палата представників (нижня палата) Конгресу США проголосує за п'ять окремих законопроєктів, запропонованих спікером палати Майком Джонсоном.

Палата представників США відхилила всі невигідні для України поправки до законопроєкту про допомогу

Палата представників США відхилила всі невигідні для України поправки до законопроєкту про допомогу

Усі поправки до законопроєкту про підтримку України були відхилені в Палаті представників.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Сапер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Начальник їдальні

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина 3078 Національної гвардії України

Викладач циклової комісії радіотехнічного забезпечення (польотів)

від 27000 до 52000 грн

Васильків, Київська область

Начальник електpостанції, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Вогнеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій

від 50000 до 130000 грн

Вінниця

210 окремий батальйон 120 ОБр Сил ТрО