У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Мешканця Херсонщини, який здавав окупантам інформацію про проукраїнськи налаштованих громадян, засудили до 15 років за ґратами.
Про це повідомляє Офіс Генпрокурора України.
«Прокурор у суді довів, що на початку червня 2022 року, під час тимчасової окупації населеного пункту, 44-річний чоловік співпрацював з ворогом та повідомляв військовим країни-агресора інформацію про місце проживання патріотично налаштованих односельців», — йдеться в повідомленні.
Засуджений особисто супроводжував загарбників до подвір’їв людей. За його інформацією російські військові проводили обшуки, застосовували до людей психологічний та фізичний тиск.
Суд визнав чоловіка винним у державній зраді. До набрання вироку законної сили зловмисник перебуватиме під вартою.
У Харкові затримали поплічника російських окупантів, який готував у місті серію терактів на замовлення фсб.
Реактивники 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» показали рідкісні кадри роботи РСЗВ «Град» на Костянтинівському напрямку.
На Сумщині російський удар по локомотивному депо забрав життя залізничниці, ще четверо її колег перебувають у лікарні.
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…