ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Нам потрібно й надалі посилювати нашу систему ППО — Юрій Ігнат

Новини
18 Травня 2023, 12:12
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото. ЗРК SAMP-T

З минулого вечора відбулося кілька хвиль ракетних атак, також для проведення повітряної розвідки ворог запустив кілька дронів. Загарбники  атакували з моря, з повітря та з наземних пускових установок. 

Про це в телемарафоні «Єдині новини» повідомив речник Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат.

Він повідомив, що ворог запустив 30 крилатих ракет. Вісім із них, які були випущені з кораблів рф у Чорному морі, були знищені на Південному напрямку.

— Також ворог підняв свою стратегічну авіацію — до десяти літаків Ту-95, Ту-160, які випустили понад 20 ракет, — повідомив речник Повітряних Сил Збройних Сил України. — Особливістю цієї атаки можна назвати те, що цього разу не було застосування саме балістичних ракет, ворог обмежився лише крилатими ракетами.

Офіцер зазначив, що навіть коли протиповітряний бій має успішний результат, уламки завжди падають на землю, внаслідок чого можуть бути і займання, і травмування, і, на жаль, загибель людей. Тому він ще раз закликав усіх дотримуватись правил безпеки в разі оголошення повітряної тривоги.

— Столицю атакують найчастіше, тому й це місто, що очевидно, потребує більше захисту. Але ж сьогодні й над Одещиною збили вісім ракет. Східні та північні регіони — там теж дуже серйозний вектор роботи й там також працює протиповітряна оборона. Тому ми розподіляємо наші сили там, де це найбільш необхідно, — повідомив Юрій Ігнат. — У нас також чимало стратегічних об’єктів, які теж потребують прикриття. Попри те, що ми отримуємо від Заходу багато різних систем ППО, їхньої кількості все ще не вистачає. Нам потрібно й надалі посилювати нашу систему ППО.

Кореспондент АрміяInform

За $30 тисяч обіцяв вивезти до Польщі: судитимуть сержанта-порнографа
За $30 тисяч обіцяв вивезти до Польщі: судитимуть сержанта-порнографа

Скерували до суду обвинувальний акт стосовно 30-річного головного сержанта одного з підрозділів ДПСУ на Львівщині.

105 знищених цілей за місяць: результати роботи Севастопольської бригади тактичної авіації ПвК «Захід»
105 знищених цілей за місяць: результати роботи Севастопольської бригади тактичної авіації ПвК «Захід»

У липні пілоти Севастопольської бригади тактичної авіації знищили 105 російських повітряних цілей — від крилатих ракет до ударних і реактивних дронів.

«Йдеш із „Гламурним“»: ГУР оприлюднило перехоплення з «епічним діалогом» окупанта з командиром
«Йдеш із „Гламурним“»: ГУР оприлюднило перехоплення з «епічним діалогом» окупанта з командиром

ГУР оприлюднило перехоплення з «епічним діалогом» окупанта зі своїм командиром.

«Ідуть наодинці, без мап та телефонів»: російських штурмовиків ведуть в атаку дрони
«Ідуть наодинці, без мап та телефонів»: російських штурмовиків ведуть в атаку дрони

Ворожі піхотинці нині здебільшого по одному ідуть до наших позицій, але в супроводі свого дрона, який вказує шлях.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Інспектор прикордонної служби, фахівець зв’язку

від 22000 до 51000 грн

Одеса

Державна прикордонна служба України

WorkUa Кухар господарчого відділення

від 20000 до 21000 грн

Рівне

Військова частина А0532

WorkUa Бойовий медик

від 120000 до 190000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

RobotaUa Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Запоріжжя

Старобільський РТЦК та СП