Стабілізація та повільне відновлення 2024 рік — третій рік широкомасштабної війни — минув під знаком стабілізації української економіки. Після падіння…
Від початку великої війни в Україні різко зросла потреба в крові та її препаратах, необхідних для порятунку життя як військових, так і цивільних. Донорство, без перебільшення, стало тією лінією оборони, до якої може долучитись кожен українець.
Нещодавно за ініціативи групи цивільно-військового співробітництва штабу Командування ПС ЗСУ була організована чергова донація крові для поповнення запасів донорської крові.
— Сьогодні важливість таких заходів важко переоцінити, — прокоментував кореспондентам АрміяInform старший офіцер групи ЦВС Олексій Попик. — Ми чудово усвідомлюємо потребу в донорській крові, необхідній для того, щоб рятувати життя наших побратимів і посестер. Тож вирішили залучити військових до донорської акції. Охочих виявилось навіть більше, ніж ми планували.
За тиждень військові Вінницького гарнізону здали понад 100 л крові.
— Ми щиро вдячні всім, хто доєднався до заходу, а також тим, хто прийшов на донацію. Усі ми знаємо, що пів літра донорської крові може врятувати життя трьох пацієнтів. Тож, цими днями ми зробили добру справу, покликану рятувати життя та здоров’я наших колег, а також мирних українців, які постраждали від війни, — зазначив начальник групи ЦВС штабу КПС підполковник Олександр Газієв. — А ще ми хочемо передати естафету зі здачі крові Повітряному командуванню «Захід» ПС ЗСУ. Робімо добрі справи разом!
Фото та відео Владислава Дем’яненка
@armyinformcomua
Бійці бригади прикордонників «Форпост» відбили на Вовчанському напрямку штурм російських окупантів, знищивши при цьому декілька одиниць ворожої техніки.
Від початку доби на різних напрямках фронту, найгарячішим з яких залишається Покровський, відбулося вже 89 бойових зіткнень.
Усі громадяни України, які до 4 травня 2024 року були визнані обмежено придатними до військової служби, в термін по 4 лютого 2025 року підлягають повторному медичному огляду з метою визначення придатності до військової служби.
Російські загарбники використовують імпровізовані плавзасоби, щоб перебратися через річку Оскіл у Харківській області та накопичити там свої сили для подальших атак.
За матеріалами ДБР повідомлено про підозру нардепу, який організував своїм знайомим незаконне переправлення через кордон під виглядом «водіїв».
У Силах оборони спростували інформацію про нібито початок боїв за Покровськ.
Стабілізація та повільне відновлення 2024 рік — третій рік широкомасштабної війни — минув під знаком стабілізації української економіки. Після падіння…