ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Любліні обговорили реалізацію Програми NATO DEEP в Україні

Новини
17 Травня 2023, 20:23
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук у польському місті Люблін взяв участь у підбитті підсумків реалізації Програми NATO DEEP в Україні.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

— Сьогодні у штабі Литовсько-польсько-української багатонаціональної бригади підбили підсумки реалізації Програми NATO DEEP в Україні та обговорили з нашими надійними друзями та партнерами напрямки подальшої співпраці.

Попри складний воєнний час, колектив Національної академії сухопутних військ продовжує виконання заходів з реформування військової освіти, впровадження здобутих досягнень, зокрема й в межах програми «Удосконалення військової освіти» (DEEP). Активно працюємо над покращенням методик навчання. Наші інструктори, що завершили підготовку під егідою військових освітян НАТО, своєї роботи не припиняють.

До слова, одним із пріоритетів для нашого навчального закладу залишається вивчення англійської мови як курсантами, так і викладачами. Серед інших досягнень у рамках програми DEEP бачимо також використання технологій дистанційної освіти та інші важливі напрямки, — підкреслив Павло Ткачук.

Також він подякував керівникам програми DEEP, зокрема її директору пану Маріушу Солісу, за підтримку та можливість нашим викладачам підвищувати свою професійну майстерність у межах широкого спектра запропонованих програм.


Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах
Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах

Генштаб ЗСУ заявив, що не запроваджував заборони для військових на публічні заяви, інтерв’ю чи висловлення власної позиції в соцмережах.

Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки
Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки

Військовослужбовець Сергій, який після СЗЧ тривалістю в півтора роки повернувся до війська, розповів про свій досвід повернення через Армія+.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Діловод, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Гусятин

Перший відділ Чортківського РТЦК та СП (Гусятин)

Olx Старший водій-гранатометник

від 25000 до 125000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

RobotaUa Командир відділення, військовий

від 25000 до 125000 грн

Одеса

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Перекладач-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Olx Командир автомобільного взводу

від 24000 до 54000 грн

Черкаси, Черкаська область

Olx Лікар медичного пункту 155 об ТрО

від 24000 до 54000 грн

Степанівка, Сумська область

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…