ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Основна наша робота — зменшувати чисельність ворога у геометричній прогресії — Вадим Сухаревський

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Травня 2023, 13:28

«Ми маємо справу з однією з наймасовіших мілітаризованих систем у світі. Називати їх другою армією світу просто западло. Це просто велика зграя. І основна наша робота полягає в тому, щоб зменшувати її чисельність у геометричній прогресії», — повідомляє командир окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка полковник Вадим Сухаревський.

Як зазначив офіцер, недооцінювати свого противника ніколи не можна. російські загарбники швидко вчаться, вони підготовлені і навіть певним чином вмотивовані, адже у їх мізки роками «закачували» пропаганду.

«Ті гени, які маємо ми, українці, наше бажання захищати свою країну, нетерпимість до чужого чобота на нашій землі дають нам наснагу, силу і можливість нищити російського ворога», — додає командир бригади.

На завершення Вадим Сухаревський розповідає, що наші хлопці навіть зі зброєю другої половини минулого століття примудряються робити дива. Якщо таким професіоналам давати ще й кращу, сучасну зброю, то ми будемо ще більш результативними. Власне, ми вже це доводимо, воюючи зброєю від союзників.

Джерело: Military Media Center

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Один будинок — мінус штурмова група: артилеристи «Грому» дочекалися моменту й вдарили точно

Один будинок — мінус штурмова група: артилеристи «Грому» дочекалися моменту й вдарили точно

На Сумщині аеророзвідники артилерійського дивізіону «Грім» 225-го окремого штурмового полку вистежили ворожу штурмову групу. Вони терпляче дочекалися, поки окупанти зберуться в одному з будинків села Олексіївка, після чого завдали точного удару 152-мм калібром.

Сили оборони уразили ворожий човен разом з екіпажем

Сили оборони уразили ворожий човен разом з екіпажем

Оператори безпілотних систем Сил оборони вполювали моторний човен російських загарбників разом з екіпажем.

Обирають з кількох варіантів — у 33 ОШП розповіли, хто і як вирішує, чим бити по скупченню противника

Обирають з кількох варіантів — у 33 ОШП розповіли, хто і як вирішує, чим бити по скупченню противника

Українські військові пояснили алгоритм прийняття рішень щодо ударів по місцях накопичення російських окупаційних сил.

Посилення ППО перед зимою — Денис Шмигаль обговорив з німецьким послом першочергові потреби України

Посилення ППО перед зимою — Денис Шмигаль обговорив з німецьким послом першочергові потреби України

У вівторок, 7 жовтня, Міністр оборони України Денис Шмигаль провів зустріч з новопризначеним надзвичайним і повноважним послом Німеччини Гайко Томсом.

Правоохоронці викрили шість нових «схем для ухилянтів»: серед затриманих — експосадовець Кабміну

Правоохоронці викрили шість нових «схем для ухилянтів»: серед затриманих — експосадовець Кабміну

Служба безпеки та Національна поліція ліквідували шість нових схем ухилення від мобілізації, які діяли у різних регіонах України. На оборудках викрито 14 організаторів, які продавали свої «послуги» від $1,5 до $13 тис.

«Вперше бачив влучання на власні очі»: танкіст — про бій на дистанції 280 метрів

«Вперше бачив влучання на власні очі»: танкіст — про бій на дистанції 280 метрів

Танкіст 33-ї окремої механізованої бригади на псевдо «Шайтан», який до війни був будівельником, розповів про свій бойовий шлях від піхотинця до механіка-водія танка «Leopard» та про унікальний бій, коли його екіпаж під’їхав до ворожої колони на 280 метрів і знищив її прямим наведенням.

ВАКАНСІЇ

Гранатометник

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Водій-зв’язківець, морська піхота

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Старший механік автомобільної роти

від 21000 до 23000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Кінолог, інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

--- ---