Армійські борці поїдуть на чемпіонат світу

Новини Регіони
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Травня 2023, 14:47

Упродовж трьох днів у Львові змагалися борці та борчині з усієї України.

Як повідомили кореспонденту АрміяІnform в адміністрації Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України, місто Лева приймало чемпіонат України з вільної боротьби та Кубок України з греко-римської боротьби. У цьому спортивному турнірі брали участь понад чотири сотні спортсменів та спортсменок з усіх областей України. Зокрема, понад 70 учасників — це представники армійського спорту. 56 борців-армійців змагалися в греко-римській боротьбі, 11 — у вільній, 5 учасниць змагалися в категорії «жіноча боротьба».

Серед найбільш титулованих учасників турніру — офіцер ЗСУ, багаторазовий чемпіон світу і Європи, чемпіон Олімпійських ігор у Токіо з греко-римської боротьби Жан Беленюк. У фіналі в дисципліні «греко-римська боротьба» він переміг з технічною перевагою достроково. Крім нього, у фіналі змагань за цією дисципліною серед інших спортсменів розіграно 7 золотих, 3 срібні та 6 бронзових нагород. У вільній боротьбі серед чоловіків переможці здобули 1 золоту, 3 срібні та 3 бронзові медалі. У найважчій ваговій категорії в греко-римській боротьбі переміг Олександр Чернецький, неодноразовий призер чемпіонатів світу та Європи. Серед спортсменок у категорії «жіноча боротьба» перше місце посіла Тетяна Сова, також призові місця посіли Алла Белінська та Юлія Лісовська.

Зазначимо, що за результатами виступів буде сформовано національну збірну команду з боротьби, яка візьме участь у чемпіонаті світу.