З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Станом на 3 травня в Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають п’ять ворожих кораблів, в Азовському морі — один ворожий корабель.
Про це інформує ВМС ЗСУ.
У Середземному морі на бойовому чергуванні перебувають до 5 ворожих кораблів, з них 1 носій крилатих ракет «Калібр», загальний залп до 4 ракет.
За добу в інтересах рф прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили:
рф продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS), на цивільних суднах в акваторії Азовського моря.
Знищення Су-24М стало результатом ретельного планування, погодження з ПС ЗСУ та СБУ, а також випробування модернізованого безпілотного комплексу.
Президент України Володимир Зеленський доручив генерал-майору Євгенію Леонідовичу Хмарі виконувати обов'язки очільника оборонного відомства.
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…