ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Запрацював Єдиний реєстр зниклих безвісти осіб

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Травня 2023, 10:27

У Міністерстві внутрішніх справ України запрацював Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Родичі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, можуть вже звертатися за витягом з реєстру.

Про це повідомляє Урядовий портал.

З часу широкомасштабного вторгнення росії в Україну десятки тисяч людей вважалися безвісти зниклими. Переважну більшість з них було знайдено. Однак ще офіційно підтверджено близько 23 тисячі осіб, які вважаються безвісти зниклими за особливих обставин — внаслідок воєнних дій.

Витяги з Єдиного реєстру надаватимуть представники Департаменту інформатизації МВС України. Для отримання документа потрібно звернутися до МВС (надіслати поштою за адресою м.Київ, вул. Богомольця, 10, Міністерство внутрішніх справ України, або на електронну скриньку pgmia@mvs.gov.ua) із власне запитом та копіями документів, що засвідчують особу запитувача та ступінь споріднення зі зниклою особою.

«Цей реєстр є повністю захищеною базою даних. І доступ до нього будуть мати визначені посадовці: представники Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти, працівники Національної поліції та Департаменту інформатизації МВС України. Картки записів формуються на основі заяв, поданих родичами зниклих до Національної поліції. А верифікацію кожної особи здійснює безпосередньо Офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти», — наголосив заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Міністерства оборони України та Німеччини домовились про довгострокове партнерство у сфері цифровізації

Міністерства оборони України та Німеччини домовились про довгострокове партнерство у сфері цифровізації

Міністерство оборони України підписало з Федеральним міністерством оборони Німеччини додаткову угоду про співпрацю у сфері цифровізації оборонного сектору на 2026–2028 роки.

Головнокомандувач ЗСУ повідомив про нові успіхи під Добропіллям: звільнено понад 180 кв км

Головнокомандувач ЗСУ повідомив про нові успіхи під Добропіллям: звільнено понад 180 кв км

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський повідомив, що Добропільська контрнаступальна операція Сил оборони України триває, і попри постійні контратаки противника, штурмові підрозділи продовжують наступальні дії, звільнивши загалом уже 180,8 км² території Донеччини.

На фронті зафіксовано 132 боєзіткнення, 43 з яких — на Покровському напрямку

На фронті зафіксовано 132 боєзіткнення, 43 з яких — на Покровському напрямку

Від початку доби між Силами оборони та російськими окупаційними військами відбулося 132 бойових зіткнення.

«Якщо помічаємо, то я їм не заздрю» — на Харківщині дронарі нищать ворожих штурмовиків, яких час від часу «кидають наобум»

«Якщо помічаємо, то я їм не заздрю» — на Харківщині дронарі нищать ворожих штурмовиків, яких час від часу «кидають наобум»

На Харківщині, в зоні відповідальності 21-го полку безпілотних систем, ворог під час своїх атак застосовує тактику малих груп та численні її варіації. Однак закінчуються всі ці вигадки однаково погано.

10 артсистем, 5 бронемашин, 250 укриттів: полк «Рейд» відзвітував про результати роботи за вересень

10 артсистем, 5 бронемашин, 250 укриттів: полк «Рейд» відзвітував про результати роботи за вересень

Протягом вересня 413-й окремий полк безпілотних систем «Рейд» завдав значних втрат ворогу, знищивши 10 артилерійських систем, 5 бронемашин, 55 окупантів та 250 укриттів, а також уразивши 14 точок вильоту ворожих дронів.

Спільний центр НАТО-Україна сконцентрується у 2026 на розбудові оборонних спроможностей — Сергій Боєв

Спільний центр НАТО-Україна сконцентрується у 2026 на розбудові оборонних спроможностей — Сергій Боєв

Заступник Міністра оборони України Сергій Боєв підкреслив важливість розбудови спроможностей у сфері безпеки і оборони, а також впровадженні інновацій під час роботи Спільного центру НАТО-Україна з аналізу, підготовки та освіти (JATEC) у 2026 році.

ВАКАНСІЇ

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

Уповноважена особа

до 20450 грн

Яворів

Військова частина А3719

Командир машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Номер обслуги мінометної батареї

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Стрілець в ЗСУ (за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Новокодацький РТЦК та СП

--- ---