ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Мешканця Чорнобаївки обвинувачують у розселенні окупантів та ремонті їхньої техніки

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Травня 2023, 13:41

Під час окупації населеного пункту Чорнобаївка Херсонської області місцевий мешканець співпрацював з окупаційною владою. Він добровільно обійняв посаду так званого «директора комунального предприятия ВГА Чернобаевской территориальной общины».

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора України.

На псевдопосаді чоловік активно виконував покладені на нього завдання, опікувався розселенням особового складу військових рф. Також забезпечив проведення земляних робіт між селами Степанівка та Чорнобаївка. Їх метою було унеможливлення пересування мирного населення поза блокпостами військовослужбовців зс рф.

Окрім того, обвинувачений допомагав окупантам орієнтуватися на місцевості, надавав інформацію про інфраструктуру та наявні об’єкти з продовольством. Організував базування військової техніки рф та її ремонт на території комунальних об’єктів.

Задля підвищення авторитету окупаційної влади забезпечував зберігання і роздачу російської «гуманітарки» місцевим мешканцям.

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно чоловіка за фактом пособництва державі-агресору.

Наразі обвинувачуваний утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду.

Читайте нас в Telegram
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини

Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.

Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА
Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА

За 10 місяців угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ збило понад 21 000 ворожих БПЛА літакового типу.

Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів
Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади налаштували своєї «ждунів» на ворожих штурмовиків.

Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії
Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії

Сили оборони України уразили хімічний завод у місті Розсош Воронезької області росії.

Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі
Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі

Суд визнав мешканку області винною у передачі представникам держави-агресора інформації про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ на території області.

«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон
«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон

Викрито та припинено діяльність схеми незаконного переправлення десятків військовозобов’язаних через державний кордон.

ВАКАНСІЇ
Майстер БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Оператор наземних роботизованих комплексів

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Бойовий медик

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Оператор БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

--- ---