Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Війська росармії упродовж ночі 12 разів обстріляли прикордоння Сумської та Чернігівської областей.
Про це повідомляє Оперативне командування «Північ».
Війська рф обстріляли з міномета та САУ населені пункти Сеньківку, Глаганівку та Грем’яч. Зафіксовано по 5 приходів.
«З 00:00 до 00:20 зафіксовано 7 приходів, ймовірно з міномету 120 мм, в районі н.п. Медведівка.
З 00:05 до 00:20 зафіксовано 8 приходів, ймовірно з міномету 120 мм, в районі н.п Буда-Вороб’ївська.
З 01:10 до 01:15 зафіксовано 6 приходів, ймовірно ствольна артилерія, в район н.п. Середина-Буда.
З 00:55 до 01:13 зафіксовано 3 приходи, ймовірно з міномету 120 мм, в районі н.п. Миколаївка», — йдеться у повідомленні.
Крім того, з 01:30 до 01:50 зафіксовано 15 приходів, ймовірно з 120 міліметрового міномету: 4 вибухи в районі Улиці, 6 вибухів в районі Зноб-Трубчевського, 5 вибухів в районі Українського.
З міномету та РСЗВ ворог обстріляв Бачівськ та Леонівку, зафіксовано по 6 приходів.
В ОК «Північ» зазначили, що втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення інформація не надходила.
Понад 500 заявок на повернення після вчинення СЗЧ подали військові до 20-ї окремої бригади безпілотних систем «К-2», близько 150 вже отримали погодження.
Десантники 25-ї окремої Січеславської бригади успішно застосовують дрони «Hornet» по різноманітним, важливим для ворога цілям.
Воїни 61 бригади тримають оборону на Гуляйпільському напрямку, стримуючи безупинний натиск окупантів.
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…