ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Лимано-Куп’янському напрямку ворог б’є рекорди за використанням засобів ураження — Сергій Череватий

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Квітня 2023, 14:04

російські воєнні злочинці продовжують застосовувати всі засоби ураження по цивільних об’єктах, нехтуючи усіма нормами правил ведення війни. Про це під час прямого включення у телемарафоні «Єдині новини» розповів речник Східного угруповання військ Збройних Сил України полковник Сергій Череватий.

— Близько 9.15 зранку ворог вдарив, за попередньою інформацією, двома зенітними ракетами комплексу С-300 по краєзнавчому музею міста Куп’янська, в результаті чого одна людина, працівниця музею, загинула, і десять людей поранено, одне тіло, можливо, й досі знаходиться під завалами, — розповідає офіцер. — У цьому місці люди отримували гуманітарну допомогу, тож удар по музею ще раз підкреслює злочинність і нелюдяність наших ворогів. Це їхня щоденна практика. Там, де вони дістають артилерією, вони б’ють артилерією, де ракетами — там ракетами, де авіацією — там авіацією. Але за все це їм доведеться відповідати!

Також речник Східного угруповання військ розповів, що зараз на Лимано-Куп’янському напрямку ворог не атакує позиції наших військ, але тут він є рекордсменом за використанням засобів ураження.

— За цю добу 432 рази ворог завдав ударів різними типами артилерії та реактивних систем залпового вогню, здійснив 13 авіанальотів, завдавав і ракетних ударів, — конкретизує полковник Сергій Череватий. — Та наші Сили оборони не давали ворогу розслабитися й також завдавали ударів у відповідь. В результаті наших ударів 15 окупантів знищено, 65 зазнали поранень.

Окрім того, на цьому напрямку українські захисники протягом доби знищили ворожий бронетранспортер, найбільший за калібром, що є на озброєнні російської армії, 240-міліметровий міномет, «Тюльпан», протитанкову гармату МТ-12 «Рапіра» та три безпілотні літальні апарати.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Воно просто не долітає туди, куди потрібно»: на Слов’янському напрямку росіян відрізали від постачання
«Воно просто не долітає туди, куди потрібно»: на Слов’янському напрямку росіян відрізали від постачання

Ворожі штурмовики намагаються отримувати постачання за рахунок скидів з БПЛА, однак у переважній більшості випадків посилки не потрапляють до адресатів.

Фатальні наслідки пригод: дронарі «Азову» знищують піхоту противника
Фатальні наслідки пригод: дронарі «Азову» знищують піхоту противника

Бойова робота батальйону безпілотних систем «Pilum» 1-го корпусу НГУ «Азов» по живій силі противника.

Довічне ув’язнення отримала агентка гру рф, яка шпигувала у лавах Нацгвардії
Довічне ув’язнення отримала агентка гру рф, яка шпигувала у лавах Нацгвардії

На підставі доказової бази Служби безпеки довічний термін ув’язнення з конфіскацією майна отримала ще одна агентка російської воєнної розвідки (більш відомої як

«Вони просто піхотним пультом керують»: росіяни не можуть управляти наземними дронами дистанційно
«Вони просто піхотним пультом керують»: росіяни не можуть управляти наземними дронами дистанційно

Після відключення від «Старлінк» ворог часто змушений кермувати наземними роботизованими комплексами виключно з піхотних пультів.

Троє росіян вирішили штурмувати, але дрони прилетіли…: смертельна лічилка від наших пілотів
Троє росіян вирішили штурмувати, але дрони прилетіли…: смертельна лічилка від наших пілотів

Оператори дронів 225-го штурмового полку по одному знищили групу російських піхотинців.

25 полонених за місяць: «Спартан» поповнив обмінний фонд під Покровськом
25 полонених за місяць: «Спартан» поповнив обмінний фонд під Покровськом

Бійці 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Нацгвардії істотно поповнили обмінний фонд.

ВАКАНСІЇ
Оператор БпЛА, FPV

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Навідник зенітного артилерійського відділення взводу охорони

від 21000 до 121000 грн

Васильків, Київська область

ОПЕРАТОР БПЛА військовослужбовець в 125 обр СВ ЗСУ

від 21000 до 121000 грн

Львів, Львівська область

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Водій-радіотелефоніст

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

--- ---