Які посади нині є найбільш затребуваними? Та зрештою — чи вирішують рекрутингові центри проблему браку людей у війську? Про все це АрміяInform запитала під час бліцінтерв’ю…
У Збройних Силах України територіальні центри комплектування та соціальної підтримки змінюють підходи, використовуючи прогрес, діють за принципом: «Усе — для людей».
Рівненський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки працює у посиленому режимі. У кількох приміщеннях за районами, вулицями та прізвищами у звичній хронології зберігаються кілька десятків тисяч обліково-послужних карток з особистими даними військовозобов’язаних у паперовому варіанті. Слід зазначити, що більше ніж половина усієї картотеки вже «перенесена» до електронної бази.
За комп’ютером працює оператор ТЦК та СП солдат Андрій. Він у лавах Збройних Сил України кілька місяців. Щодня військовий вводить до електронної бази тисячі символів та знаків, що складають облікові картки мешканців міської територіальної громади. Одні із них ще діти, яким нещодавно виповнилося 16 років — вони прийшли сюди вперше для постановки на облік, інші дорослі — аж до 60 річного віку, коли настає право пенсійного віку.
До військової служби Андрій працював в інформаційній сфері. Має вищу освіту та диплом курсу комп’ютерних технологій Рівненської комп’ютерної академії «ШАГ». Як розповів оператор відділення військового обліку, прогрес не стоїть на місці. Нові підходи пришвидшують пошук та отримання інформації про людину, внесення змін до облікових даних та надання довідок відвідувачам. Усе заради того, щоб час проведення операцій для відвідувачів скоротити в десятки разів.
— В умовах широкомасштабного вторгнення росії українське військо поповнили сотні тисяч добровольців різних професій. Я тут, щоб докласти максимуму зусиль заради підвищення комфорту та оперативності для надання послуг усім категоріям громадян, насамперед військовим та їхнім сім’ям, — запевняє солдат Андрій.
Також він зазначає, що на сьогодні дані на офіцерів нашої територіальної громади вже внесені до єдиної електронної бази, на черзі сержантський та солдатський склад. Роботи дуже багато, але ми справимося, адже наші земляки в окопах у цей час щохвилини ризикують життям. Це не початок, але ще й не кінець. Наразі ми узагальнюємо дані, а у майбутньому ця система передбачатиме доступ до облікових даних не лише в структурі Збройних Сил України, але й Міністерства оборони України, Державної прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства у справах ветеранів України тощо.
Фото автора
Повернення з російського полону 49 полонених українців та українок прокоментували в Головному розвідувальному управлінні.
Воїни батальйону «Рарог» 24 механізованої бригади імені короля Данила знищили велику кількість легковиків, на яких ворог їздить через дефіцит бронетехніки.
Оператори БПЛА прикордонної комендатури швидкого реагування роти ударних безпілотних авіакомплексів «Фенікс» бригади Гвардії наступу «Помста» знищили реактивну систему залпового вогню «Ураган» і ще кілька цілей.
Створені російськими загарбниками під час окупації Харківській області місця злочинного позбавлення волі та тортур оглянула команда Міжнародного кримінального суду. Прокурори МКС збирають та аналізують докази катувань цивільних осіб у Харківській області в рамках ширшого розслідування злочинних дій, скоєних в Україні.
Загалом від початку доби відбулося 69 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують активно протидіяти російському агресору, завдаючи йому втрат у живій силі та техніці.
Ситуація на фронті складна, але за останній тиждень можна помітити покращення на Донеччині, зокрема на Покровському напрямку.
Захищаємо світ
від 24000 до 124000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Які посади нині є найбільш затребуваними? Та зрештою — чи вирішують рекрутингові центри проблему браку людей у війську? Про все це АрміяInform запитала під час бліцінтерв’ю…