ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Євросоюз нарощуватиме виробництво боєприпасів для України – Ллойд Остін

Новини
21 Квітня 2023, 13:21
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це глава Контактної групи з питань оборони України — міністр оборони США Ллойд Остін, заявив під час відкриття чергового засідання зустрічі у форматі «Рамштайн», що триває сьогодні, 21 квітня, на базі американських ВПС у Німеччині.

— Європейський Союз нещодавно оголосив про важливу ініціативу з нарощування промислового виробництва боєприпасів у рамках роботи наших національних директив з питань озброєнь. Багато інших країн також нарощують виробництво боєприпасів, яких так гостро потребує Україна, — сказав Ллойд Остін.

Глава Пентагона подякував країнам, які докладають зусиль на підтримку України у боротьбі проти агресії рф.

— Хочу подякувати кожній країні, яка сьогодні приєдналася до нас. Ви продемонстрували, що народи доброї волі з усього світу відкидають жорстоку агресію росії. Багато хто з вас доклав значних зусиль, щоб надати допомогу Україні. Багато хто з вас вклав значні кошти у підтримку України, а деякі з наших союзників, такі, як Естонія та Латвія, пожертвували понад 1% свого ВВП на допомогу Україні, — сказав Ллойд Остін.

Він також зазначив, що США докладає чимало зусиль, аби допомогти Україні вибороти свою свободу від російських загарбників.

— На початку цього тижня Сполучені Штати оголосили про додаткову безпекову допомогу Україні розміром 325 млн доларів. Таким чином, від початку широкомасштабного російського вторгнення Сполучені Штати надали Україні безпекової допомоги на суму понад 35 мільярдів доларів. Останній пакет допомоги включає додаткові артилерійські снаряди калібру 155 і 105 міліметрів і важливі протитанкові засоби тощо. І на кожному кроці ми разом з нашими українськими партнерами зосереджуємось на забезпеченні підзвітності нашої допомоги, — повідомив глава Пентагону.

Кореспондент АрміяInform

«Хворі дівчата» ошукали військових на мільйон: на Сумщині судитимуть шахраїв з кол-центру
«Хворі дівчата» ошукали військових на мільйон: на Сумщині судитимуть шахраїв з кол-центру

Направлено до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи, яка ошукувала військовослужбовців під виглядом романтичних стосунків.

«Альфа» СБУ встановлює рекорди: п’ятий місяць поспіль спецпризначенці — лідери за кількістю уражень ворога
«Альфа» СБУ встановлює рекорди: п’ятий місяць поспіль спецпризначенці — лідери за кількістю уражень ворога

Бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ продовжують утримувати лідерство серед усіх складових Сил оборони України за кількістю уражених і знищених цілей.

Від виявлення до удару — лічені хвилини: як 58-ма бригада нищить ворога на Південно-Слобожанському напрямку
Від виявлення до удару — лічені хвилини: як 58-ма бригада нищить ворога на Південно-Слобожанському напрямку

У 58-й бригаді розповіли про ефективність дронів-«ждунів», боротьбу з ворожими БПЛА та модернізацію засобів безпілотної війни.

До програми «Плюси» в додатку Армія+ долучилися три нові компанії — Міноборони
До програми «Плюси» в додатку Армія+ долучилися три нові компанії — Міноборони

Військові можуть купувати зі знижками одяг і взуття, зброю та туристичне спорядження завдяки приєднанню до програми компаній ARBER, ІБІС та RIFT.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кухар, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

WorkUa Водій-електрик

від 20000 до 60000 грн

Костопіль

Військова частина А0532

Olx Механік радіолокаційної станції

від 20100 до 120100 грн

Коломия, Івано-Франківська область

RobotaUa Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики

від 20000 до 75000 грн

Черкаси

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Olx Начальник служби охорони державної таємниці в/ч А1915

від 25000 до 60000 грн

Чортків, Тернопільська область

Olx Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

ПУБЛІКАЦІЇ