ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Майже 600 вибухонебезпечних предметів та авіабомбу знешкодили піротехніки за минулу добу

Новини
20 Квітня 2023, 13:14
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Протягом минулої доби, 19 квітня, піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій залучалися 170 разів до виконання завдань з розмінування.

Про це повідомляє ДСНС України.

Піротехнічними підрозділами виявлено, вилучено і знешкоджено 586 вибухонебезпечних предметів, зокрема 1 авіаційну бомбу, обстежено територію площею 82 гектара.

Найчастіше піротехнічні підрозділи працювали: в Харківській області 16 971 раз, Київщині — 7 462, Донеччині — 4 762, Чернігівщині — 4 481, Миколаївщині — 4 476, Херсонщині — 4 242, Сумщині — 1 835, Черкащині — 1 085.

Довідково: Всього з початку широкомасштабного військового вторгнення російської федерації на території України знешкоджено 348 013 вибухонебезпечних предметів та 2 891 кг вибухової речовини, зокрема 2 207 авіаційних бомб. Обстежено територію площею близько 82 757 гектарів.

Усього залишається 174 тис. кв. км потенційно небезпечних територій, що становить 30% від загальної площі держави.

Нагадуємо, якщо ви виявили підозрілі предмети, схожі на уламки від ракет або дронів, у жодному разі не торкайтеся знахідок власноруч і не дозволяйте це робити іншим. А також:

  • не переміщуйте предмети, не намагайтеся розібрати їх, заносити у приміщення, закопувати у землю, кидати у водойми тощо,
  • не фотографуйте та не публікуйте знімки у мережі Інтернет,
  • позначте місце знахідки,
  • відійдіть від підозрілого предмета якомога далі.

Негайно повідомте про знахідку підрозділи ДСНС — 101 або поліції — 102. Дочекайтеся приїзду фахівців та вкажіть місце розташування підозрілої знахідки.


Наша система реабілітації буде однією з найсильніших в Європі — Президент
Наша система реабілітації буде однією з найсильніших в Європі — Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вітчизняна система реабілітації має стати однією з найкращих в Європі.

«За плечима сотні уражень» — історія «Баса», який перейшов на FPV, щоб нищити якомога більше окупантів
«За плечима сотні уражень» — історія «Баса», який перейшов на FPV, щоб нищити якомога більше окупантів

Боєць підрозділу «Оріон» бригади «Помста» на псевдо «Бас» перекваліфікувався з піхотинця на оператора БПЛА, бо хотів нищити якомога більше ворогів.

Найбільше ворожих атак зафіксовано на Покровському, Слов’янському та Лиманському напрямках
Найбільше ворожих атак зафіксовано на Покровському, Слов’янському та Лиманському напрямках

Від початку доби на фронті відбулося 61 бойове зіткнення, найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Покровському, Слов’янському та Лиманському напрямках.

Дрон «Хижаків» прийшов на допомогу бійцю, у якого погіршився стан прямо на позиції
Дрон «Хижаків» прийшов на допомогу бійцю, у якого погіршився стан прямо на позиції

Безпілотник бригади «Хижак» департаменту патрульної поліції прийшов на допомогу воїну, якому через різке погіршення стану здоров’я терміново знадобилися ліки.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

RobotaUa Водій (за контрактом ЗСУ)

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Olx Пожежний, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Інспектор прикордонної служби (1 кат.), фельдшер

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

WorkUa Командир механізованого взводу

від 120000 до 190000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Інженер відділу повірки та регулювання електровимірювальних і тепломеханічних приладів

від 28000 до 30000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ