Про це АрміяInform розповів рекрутер 59-ї окремої штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка Юрій Ясінський. — За перший тиждень ми вже повернули…
🔥 Ситуація щодо російського вторгнення
російські окупаційні війська продовжують зазнавати великих втрат. Всі медичні заклади на тимчасово окупованій території переповнені пораненими загарбниками. Внаслідок цього противник використовує цивільні навчальні заклади тимчасово заховплених територій у власних цілях.
Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.
— Так, в населеному пункті Високе Запорізької області, спортивний зал місцевої школи окупанти облаштували під військовий шпиталь. Медичні послуги надаються виключно російським військовослужбовцям, — йдеться у зведенні.
Станом на 15 квітня на лікуванні перебувало близько 100 окупантів з пораненнями різного ступеню важкості.
Також, російські зайди продовжують грабувати мирне населення України, привласнюючи зерновий урожай мирних громадян України.
У місті Бердянськ Запорізької області, так звана російська окупаційна «влада» намагається вивезти викрадену кукурудзу, завантажуючи її на баржі.
Оператори БПЛА батальйону Black Sky бригади «Спартан» виявили і знищили дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300.
Президент України Володимир Зеленський повідомив про успішне ураження українськими ракетами FP-5 «Фламінго» оборонного підприємства рф.
Про це АрміяInform розповів рекрутер 59-ї окремої штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка Юрій Ясінський. — За перший тиждень ми вже повернули…