За понад пів століття інтенсивної експлуатації F-16 Fighting Falcon у спільноті військових, дотичних до бойового застосування цього багатоцільового винищувача, з’явилося чимало жартів про…
Державний концерн «Укроборонпром» та найбільший виробник бронетехніки в Польщі «Polska Grupa Zbrojeniowa» спільно здійснюватимуть капітальний ремонт танків Т-64. Відповідну угоду було укладено між Укроборонпромом та заводом Bumar-Łabędy, лідером галузі, що входить до складу PGZ.
Про це повідомляє пресслужба українського державного концерну.
Угода передбачає, що українські танки Т-64 будуть обслуговувати та капітально відновлювати на новостворених потужностях Bumar-Łabędy у Глівіце.
«У перспективі планується поширити співробітництво й на обслуговування танків Т-72 й РТ-91, переданих Польщею українській стороні», — йдеться в повідомленні.
Також розглядається можливість спільного обслуговування танків сімейства Leopard 2, переданих Україні міжнародною бронетанковою коаліцією.
«Наша компанія готова створити хаб з ремонту бронетехніки, яка перебуває на озброєнні української армії. Ми маємо понад 70 років досвіду у сфері виробництва та ремонту. Переозброєння та модернізація бронетехніки стане ключовою допомогою у підтримці обороноздатності української армії. Завдяки регулярним ремонтним та сервісним роботам машини повертатимуть свою боєздатність», — зазначила Едіта Шиманська, президент правління ZM «BUMAR-ŁABĘDY» S.A.
«Ми вдячні нашим польським партнерам за допомогу в нарощуванні обсягів бронетехніки для Сил безпеки та оборони України. Кожна така міжнародна угода для нас — це інтеграція у виробничі ланцюжки країн-членів НАТО», — наголосив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.
Нагадаємо, під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Польщі обидві сторони також підписали угоду про спільне виробництво 125-мм танкових боєприпасів на польських потужностях.
@armyinformcomua
Ще двох прихильників «русского міра» засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за корегування російських ударів по Миколаєву.
Безвідповідальність російських військових призвела до виявлення та знищення їхнього складу зі 120-мм мінами.
Найскладнішою морською операцією Головного управління розвідки МОУ було знищення найсучаснішого патрульного корабля окупантів «Сєргєй Котов».
Заступник міністра оборони генерал-лейтенант Микола Шевцов зустрівся з делегацією Командування НАТО з підготовки та надання допомоги в галузі безпеки Україні (NSATU) на чолі із заступником керівника Спеціальної місії NSATU бригадним генералом Вітольдом Бартошеком.
Бої в передмістях Києва були жорстокими. Саме вони вирішили долю столиці України і війни в цілому в 2022 році.
Із липня 2024 року танкер типу «Афрамакс» ІМО 9247443, без західного страхування, здійснює незаконне перевантаження нафти між танкерами просто у відкритому морі поблизу узбережжя Греції та Кіпру.
від 20000 до 120000 грн
Дніпро, Дніпропетровська область
За понад пів століття інтенсивної експлуатації F-16 Fighting Falcon у спільноті військових, дотичних до бойового застосування цього багатоцільового винищувача, з’явилося чимало жартів про…