Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Як відомо, вдосконаленню практичних навичок та умінь українських захисників немає меж. І попри війну щоденно триває підготовка особового складу. В одному з підрозділів морської піхоти військові продемонстрували, як саме відбуваються тренування, результатом яких має стати доведення їхніх дій до автоматизму.
— Кожен військовий має вміти тримати зброю, поводитися з нею, стріляти, прицілюватися, працювати в складі підрозділу. Є обов’язковий курс підготовки, спрямований на те, щоб підготувати особовий склад до різних ситуацій. Невіддільною частиною підготовки, зокрема, є смуга перешкод, — розповідає командир підрозділу на псевдо «Ахіл».
За його словами, у морпіхів подібні заняття відбуваються щонайменше 2-3 рази на тиждень.
— Тренування на смузі перешкод — це, безперечно, розвиток фізичних якостей. Тобто військові вдосконалюють свою силу, витривалість, швидкість та спритність. Крім того, використання диму, вибухів, пострілів під час навчань дозволяє загартуватися ще й психологічно, — пояснює «Ахіл».
Інструктори намагалися максимально ускладнити подолання перешкод, щоб військові мали змогу аналізувати та ухвалювати швидкі й ефективні рішення під час фізичного навантаження в умовах реальної обстановки.
Один з тих, хто перший подолав смугу — військовий на псевдо «Скіф». Чоловік говорить, що через постійні тренування зараз для нього не має складнощів долати ті чи інші елементи смуги.
— «Колючка», «стінка», «кімната» — одним за одним ми долали перешкоди до того часу, поки не позбулися щонайменших помилок при виконанні завдань. Особливу увагу приділяли елементу прикриття та питанню комунікації між побратимами, бо ми працювали в «двійках», — ділиться враженнями морпіх.
Також, військові тренувалися надавати медичну допомогу пораненому, евакуювати його з поля бою та зачищати окопи.
— Такі навчання потребують не лише відмінної фізичної підготовки, а й вміння швидко реагувати на різноманітні ситуації. На жаль, не можна передбачити, що тобі може найбільше стати в пригоді, тому маємо вміти робити абсолютно все. Другорядних чи неважливих речей під час тренувань не існує, — говорить «Скіф».
Варто зазначити, що до занять залучалися як мобілізовані, так і військові з чималим бойовим досвідом, які залюбки ним ділилися з новачками.
Морпіхи впевнені, що попри війну про тренування не можна забувати, адже їх не буває забагато. Крім того, вони точно знають: підрозділ сильний настільки, наскільки підготовлений його найслабкіший боєць.
Фото автора
Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.
Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.
Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.
Фельдшер медичного пункту, військовослужбовець
від 21000 до 125000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
Санітарний інструктор 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 54000 грн
Степанівка, Сумська область
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…