На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….
Судитимуть 15 російських військовослужбовців за жорстоке поводження з цивільним населенням Чернігівщини.
Про це повідомляє Офіс Генпрокурора України.
Як встановило слідство, на початку березня 2022 року в окупованому с. Ягідне Чернігівського району озброєні військові зс рф позбавили волі та насильно утримували в підвалі Ягіднянської школи як «живий щит» 368 осіб, серед яких 69 неповнолітніх.
Таким чином, місцеві мешканці використовувались для прикриття командного пункту від можливих наступальних дій з боку Збройних Сил України.
У прокуратурі зазначили, що російським військовим загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років.
Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Великої Британії Енді Бернем відвідали українських та британських моряків на базі ВМС Портсмут.
На Донецькому напрямку оператори 1-го загону 4-го полку ССО «Рейнджер» взяли в полон двох російських окупантів.
Президент України Володимир Зеленський вперше зустрівся з новим Прем’єр-міністром Великої Британії Енді Бернемом на базі Королівських ВМС в Портсмуті.
Офіцер, лікар медичного пункту
від 56000 до 126000 грн
Ужгород
68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша
Водій автомобільної групи
від 23000 до 23000 грн
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
Старший механік обслуги обслуговування авіаційного озброєння
від 20000 до 25000 грн
Васильків
Військова частина А1789
Навідник мінометного розрахунку
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….