ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Донеччині нам вдалося покращити своє тактичне положення — Олексій Дмитрашківський

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Квітня 2023, 10:07

Про дії ворога на Донеччині та півдні України в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський.

— Окупанти продовжують атакувати на Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Там вони намагаються зосередити сили, але їм нічого не вдається. На Донеччині нам вдалося покращити своє тактичне положення. Тобто ми зайняли деякі стратегічно важливі позиції, — повідомив офіцер ЗСУ. 

Він уточнив, що біля Авдіївки ворог проводить певну ротацію. 

— На сьогоднішній день відомо про виведення звідти 200-ї мотострілецької бригади росармії. Їх відвели, щоб вони змогли відновити сили. Натомість є інформація, що туди зайшли «вагнерівці». Та поки що підтвердження цьому немає. Загалом вороги дуже бояться нашого контрнаступу і розуміють, що їхній Донецький напрямок виснажений. Вони поступово втрачають свою бойову здатність, — поінформував полковник Олексій Дмитрашківський.

За його словами, на Запорізькому напрямку суттєвих змін не відбулося.

—  Ворог проводить активну розвідку та покращує свої оборонні рубежі. Не маючи успіху на фронті, росіяни в Запорізькій області застосовують ствольну та реактивну артилерію, — підсумував речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Німецький БПЛА у пошуку «жирних» цілей: як воює пілот «Штанга»

Командир взводу розвідувальних крил 154-ї механізованої бригади з позивним «Штанга» починав з «мавіків» та FPV.

Без прогресу по санкціях: Володимир Зеленський закликав ЄС посилити тиск на рф
Без прогресу по санкціях: Володимир Зеленський закликав ЄС посилити тиск на рф

Україна наполягає на якнайшвидшому розблокуванні пакета допомоги ЄС на 90 мільярдів євро та посиленні санкцій проти росії.

Полонений розридався під час інтервʼю: окупант хоче не війни, а додому
Полонений розридався під час інтервʼю: окупант хоче не війни, а додому

Бійці батальйону «Алькатрас» 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» узяли в полон двох росіян, які дуже шкодують, що приїхали воювати.

Мінус екіпаж, база та техніка: на Півдні злетіло в повітря лігво ворожих дронарів
Мінус екіпаж, база та техніка: на Півдні злетіло в повітря лігво ворожих дронарів

Українські військові знищили базу ворожих операторів дронів.

$10 тисяч за фіктивне опікунство: у Києві посадовці допомагали ухилятися від мобілізації
$10 тисяч за фіктивне опікунство: у Києві посадовці допомагали ухилятися від мобілізації

Завершене досудове розслідування щодо трьох посадовців однієї з РДА Києва, які організували незаконне оформлення опікунства для отримання відстрочки від служби.

Спробував збити гранатою: російські штурмовики намагаються врятуватися від дронів
Спробував збити гранатою: російські штурмовики намагаються врятуватися від дронів

Бійці 427-ї бригади безпілотних систем «Рарог» зафіксували останні хвилини життя десятків ворожих піхотинців.

ВАКАНСІЇ
Стаpший pозвідник, стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стаpший навідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець

до 20500 грн

Житомир

Військова частина А2192

Психолог батальйону

від 30000 до 60000 грн

Слов'янськ

Військова частина 3035 НГУ

Командир взводу/відділення / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

--- ---