ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За добу рятувальники понад сто разів виїздили на ліквідацію наслідків ворожих обстрілів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Березня 2023, 10:09
Ілюстративне фото

Протягом минулої доби, 26 березня, підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснили 115 виїздів на ліквідацію наслідків обстрілів окупантами населених пунктів та об’єктів інфраструктури. Надано психологічну допомогу 102 особам.

Про це йдеться у повідомленні ДСНС України.

Довідково: З початку війни здійснено 86 175 виїздів на ліквідацію наслідків обстрілів, ліквідовано 14 221 пожежу, врятовано 3 969 осіб, надано психологічну допомогу 207 337 особам.

Читайте нас в Telegram
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини

Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.

Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА
Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА

За 10 місяців угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ збило понад 21 000 ворожих БПЛА літакового типу.

Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів
Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади налаштували своєї «ждунів» на ворожих штурмовиків.

Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії
Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії

Сили оборони України уразили хімічний завод у місті Розсош Воронезької області росії.

Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі
Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі

Суд визнав мешканку області винною у передачі представникам держави-агресора інформації про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ на території області.

«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон
«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон

Викрито та припинено діяльність схеми незаконного переправлення десятків військовозобов’язаних через державний кордон.

ВАКАНСІЇ
Електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Мінометник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Стрілець-санітар 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Сержант-інструктор навчальної роти

від 25000 до 55000 грн

Раденськ, Херсонська область

Санітар, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

--- ---