ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Німеччина запустила платформу для відновлення України

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Березня 2023, 16:24

Федеральний уряд Німеччини запускає нову платформу, яка має на меті підтримати та посилити відданість Німеччини відбудові України та об’єднати між собою недержавних гравців.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

У початковому заході в Міністерстві розвитку ФРН візьмуть участь люди, які віддані своїй справі, науковці, представники федеральних земель та муніципалітетів. Міністерка розвитку Свенья Шульце пообіцяла підтримати розвиток партнерства між німецькими та українськими муніципалітетами, клініками та водогонами, виділивши ще 25 мільйонів євро.

«Відбудова України вже починається, навіть якщо, на жаль, кінця війни ще не видно. Ця довгострокова перспектива та раннє планування важливі для стійкості українського суспільства тут і зараз. Але це також важливо для успішної та ефективної відбудови вільної та європейської України. Це буде грандіозне завдання, з яким уряди не зможуть впоратися поодинці. У Німеччині ми відчуваємо велике бажання долучитися до відбудови України. Багато відданих людей зіткнуться з подібними питаннями та труднощами. У цьому має допомогти нова «Платформа перебудови України», — зазначила Свенья Шульце.

Німецька «Платформа відбудови України» офіційно запущена 27 березня 2023 року. Вона об′єднає всіх, хто хоче взяти участь у реконструкції. Незалежно від того, чи ви мер, геліотехнік, лікар, підприємець, соціальний працівник чи представник української діаспори: платформа має стати місцем для спілкування, обміну та інформації. Спільно з німецькими учасниками та українськими партнерами організовуються спеціалізовані конференції, діалогові форуми та семінари з реконструкції.

Читайте нас у Facebook
Володимир Зеленський розповів про нові домовленості щодо військової допомоги

Володимир Зеленський розповів про нові домовленості щодо військової допомоги

Президент Володимир Зеленський оголосив про нові домовленості з західними партнерами щодо постачання зброї.

Гранти для стартаперів оборонного сектору: оголошено прийом заявок на навчальну програму

Гранти для стартаперів оборонного сектору: оголошено прийом заявок на навчальну програму

«MITS x Victory Drones Defense Tech Bootcamp» — це інтенсивна тритижнева навчальна програма для 20-ти стартапів оборонного сектору. Після завершення програми між учасниками розподілять грант у розмірі $100 000 (по $5 000 для команди).

Президент: російські військові об’єкти стають усе більш досяжними для наших воїнів

Президент: російські військові об’єкти стають усе більш досяжними для наших воїнів

Президент Володимир Зеленський подякував спецпризначенцям СБУ та ГУР, які здійснюють удари дронами по військових цілях на території рф.

«Перший наш штурм був якраз на Великдень»: «Отаман» з ТЦК розповів про службу в штурмовому підрозділі

«Перший наш штурм був якраз на Великдень»: «Отаман» з ТЦК розповів про службу в штурмовому підрозділі

Серед військовослужбовців Полтавського районного ТЦК та СП є воїн з позивним «Отаман». Отримав це псевдо не лише за козацькі вуса та кремезну статуру — і справді був отаманом Свистунівського козацького куреня.

Гинуть серед руїн: у Вовчанську окупанти втрачають живу силу без жодного просування

Гинуть серед руїн: у Вовчанську окупанти втрачають живу силу без жодного просування

Бойові дії тривають серед руїн багатоповерхівок Вовчанська, в яких окупанти не можуть ні просунутися, ані, тим більше, закріпитися.

БМП Bradley викосили росіян у посадці на Курщині: дрони та РПГ ворога не врятували

БМП Bradley викосили росіян у посадці на Курщині: дрони та РПГ ворога не врятували

47 окрема механізована бригада продовжує активні дії на території ворога у Курській області.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Фельдшер

від 21000 до 24000 грн

Мукачівський прикордонний загін

Автоелектрик, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

Медсестра/Медбрат

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Офіцер, військовослужбовець ЗСУ

від 24000 до 120000 грн

Харків, Харківська область

Машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

Оператор польової лазні

від 23000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759