ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Повідомлено про підозру «судді», яка заборонила «все українське» в окупації

Новини
24 Березня 2023, 3:34
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Повідомлено про підозру в державній зраді та участі у терористичній організації громадянці України, яка співпрацювала з представниками так званої «днр».

Про це повідомляє Офіс генпрокурора України.

За даними слідства, у березні 2016 року суддя одного з міськрайонних судів Донецької області зрадила присязі народові України.

Рішенням «голови» фейкової республіки жінка обійняла посаду «судді Верховного суду днр» та почала протиправно приймати судові рішення на користь окупантів.

У січні 2020 року псевдосуддю було включено до складу «судової палати з цивільних справ Верховного Суду ДНР».

Підозрювана приймає рішення щодо визнання екстремістськими україномовних видань, книг і брошур, а також забороняє діяльність українських громадських організацій на території квазіреспубліки.

Наразі жінка «чинить правосуддя» стосовно громадян України, керуючись нікчемним законодавством країни-агресора.


ШІ та «Всевидяче око»: канадські розробники технологій покращать можливості шведського літака раннього попередження та управління
ШІ та «Всевидяче око»: канадські розробники технологій покращать можливості шведського літака раннього попередження та управління

Машинне мислення безпосередньо переходить у системи повітряного спостереження та контролю за супротивниками.

Повернення із СЗЧ за спрощеною процедурою: де переглянути список військових частин
Повернення із СЗЧ за спрощеною процедурою: де переглянути список військових частин

Трансформація Сил оборони надає можливість повернутися із СЗЧ за спрощеною процедурою та обрати підрозділ.

Міністр оборони: Справедливо відпустити всіх, хто був з 2022 року і раніше. Але що тоді буде з полем бою?
Міністр оборони: Справедливо відпустити всіх, хто був з 2022 року і раніше. Але що тоді буде з полем бою?

Перший етап трансформації Сил оборони пропоную ключові зміни у військовій службі, але неможливо вирішити всі питання відразу і для всіх військовослужбовців.

Бойовий контракт — можливість отримати строки служби вже зараз
Бойовий контракт — можливість отримати строки служби вже зараз

Бойовий контракт на двадцять чотири місяці стосується таких посад, як оператори БПЛА, фахівці РЕБ, штабні працівники, оператори НРК, артилеристи.

ВАКАНСІЇ
Командир відділення

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Стрілець, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Петрівське, Запорізька область

Командир відділення артилерії (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Зенітник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Водій-механік

Львів

Військова частина А2678