Про найвідоміше застосування винищувача F-16 під час інциденту, який потенційно міг стати однією зі спроб замаху на Дональда Трампа, розповідає АрміяInform. Патрулювання…
У рф багато років (над усе за часів путіна) спекулювали на «особливих» відносинах з Китаєм. Ось і тепер у москві розповідають про можливості Китаю, що нібито будуть застосовані для порятунку збанкрутілої росії.
Треба там «на болотах» зрозуміти одну річ — Китай може бути союзником лише Китаю. У китайській політиці зовсім немає жодної сентиментальності. Там є тільки холодний розрахунок і китайські національні інтереси.
Китайський етнос існує безперервно вже понад п’ять тисяч років, це один з найдавніших народів на землі. За цей тривалий час він виробив свої методи управління, зовнішньої і внутрішньої політики. Він має величезний досвід. На відміну від москвинів, китайці добре знають свою історію, вони нічого не забувають. І головне, вони вміють чекати.
Китайці пам’ятають, як московія у XVI-XVII-XVIII і XIX ст. захопила цілу низку територій, котрі в Китаї й досі вважають своїми.
У москві, здається, стосунки з нинішнім великим і могутнім Китаєм розглядають за старою радянською схемою, коли співали: «сталин и Мао вперёд нас ведут»…
Відтоді ситуація докорінно змінилася. Китай став дуже сильним, а росія доволі слабкою, залежною від Піднебесної імперії, від Ірану, від Північної Кореї. Значну роль у цьому відіграли невдачі рф на війні в Україні. Світ побачив, що російський «король» — голий. Ця країна, починаючи з приходу до влади путіна, стрімко перетворюється на китайський протекторат.
Бункерний дід, який 20 років тому намагався відібрати в України 1 км морського піску в Керченській протоці (острів Тузла), водночас віддав Китаю острови на Амурі. Один із них під Хабаровськом був місцем, де жителі Хабаровська влаштовували свої городи. І раптом там уже Китай, і там уже китайці за 10 років збудували місто з мільйонним населенням. КНР. Нещодавно на офіційних державних картах перейменували Хабаровськ і Владивосток, повернувши їм традиційні китайські назви — Болі та Хайшеньвей…
Це нагадує китайські радіопередачі часів Мао-Дзедуна на Далекий Схід і Сибір радянського союзу: «Здравствуйте, дорогие советские радиослушатели, временно проживающие на китайской территории».
путін віддав мільйони гектарів родючої землі китайським агрофірмам в оренду на 50, на 90 років, величезні простори тайги для вирубування лісів. Там працюють сотні китайських ліспромгоспів, там китайські написи і китайські порядки. Робоча сила завозиться з Китаю і на цих землях залишається.
Віктор Суворов, колишній радянський розвідник, уродженець селища Барабаш Хасанського району Приморського краю рф, сказав із цього приводу: «Далекий Схід ще не китайський, але він уже й не російський».
Китайці збудували чудові стратегічні дороги, що ведуть до річки Амур. Але по них ніхто поки що не їздить. Дороги чекають на свій час?
Хоч би як хотілося в москві, Китаю немає ніякого сенсу загострювати стосунки з Америкою. Нинішнє благополуччя КНР не в останню чергу тримається на економічній співпраці з цією країною. Якщо зв’язки розірвати, то куди Китай буде постачати свою продукцію, втративши величезний і багатющий ринок США? А росія для Китаю то є лише молодший партнер, з інтересами котрого можна не дуже рахуватися…
Так, Китаю потрібна слабка росія, якою можна було би маніпулювати. Зрозуміло, що КНР спробує скористатися ситуацією, в котру потрапила росія, розпочавши велику війну в Україні, з максимальною вигодою для себе.
Але витягати з багаття, що розпалила росія, якісь цінні для неї речі, Китай точно не буде… Це не виключає, що Китай формально, про людське око, удаватиме, що він підтримує москву і намагається чинити тиск на Україну з приємними для рф «миротворчими» пропозиціями…
російські окупанти намагаються максимально посилити охорону і оборону цього Керченського мосту, однак йдуть шляхом механічного збільшення кількості засобів ППО та захисних споруд.
У Курській області Сили оборони стримують ворога, вдаючись до маневреної оборони. Натомість росіяни намагаються атакувати українські підрозділи винятково за рахунок переваги у живій силі та техніці, перекидаючи резерви з глибини власної території та з інших ділянок фронту.
Військовослужбовці армії російської федерації б’ють по Харкові та населених пунктах області насамперед не з військовою метою, а задля того, щоб залякати та деморалізувати цивільних мешканців.
Ворог практично відмовився від поодиноких пусків ракет «калібр» з акваторії Чорного моря через їх низьку ефективність. Удари з акваторії Каспійського моря теоретично можливі, однак їхня результативність буде ще нижчою, тож навряд чи ворог до них вдасться.
За жовтень російські окупанти скинули на Півдні України близько 500 бомб, а за перші дні листопада — близько 150.
Штурмуючи у міській забудові Торецька, окупанти щодоби втрачають близько 50-70 істот убитими та пораненими.
Захищаємо світ
від 21000 до 30000 грн
Білгород-Дністровський
Державна прикордонна служба України
Про найвідоміше застосування винищувача F-16 під час інциденту, який потенційно міг стати однією зі спроб замаху на Дональда Трампа, розповідає АрміяInform. Патрулювання…