ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Представниці ЗСУ увійшли до топ-10 світового рейтингу найкращих стрибунок

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Березня 2023, 15:54

Українські легкоатлетки, представниці Збройних Сил України увійшли до світового рейтингу найкращих стрибунок у висоту.

Про це повідомляє пресслужба Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.

Зокрема, українська легкоатлетка Ярослава Магучіх упродовж одного року очолює світовий рейтинг найкращих стрибунок у висоту.

У березні 2022-го армійка вийшла на першу сходинку рейтингу. Вона виграла дебютне «золото» чемпіонату Європи і вперше стала чемпіонкою Діамантової ліги за підсумками сезону-2022.

Окрім Ярослави Магучіх, до десятки провідних стрибунок також входять армійки Ірина Геращенко та Юлія Левченко — на третій та десятій сходинках відповідно.

Топ 10 світового рейтингу World Athletics у стрибках у висоту (жінки):

  1. Ярослава Магучіх (Україна) — 1479 балів
  2. Елеанор Паттерсон (Австралія) — 1408
  3. Ірина Геращенко (Україна) — 1369
  4. Нікола Оліслагерс (Австралія) — 1343
  5. Єлена Валлортіґара (Італія) — 1329
  6. Надія Дубовицька (Казахстан) — 1324
  7. Сафіна Садуллаєва (Узбекистан) — 1310
  8. Вашті Каннінґем (США) — 1292
  9. Марія Вукович (Чорногорія) — 1287
  10. Юлія Левченко (Україна) — 1271.
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Вам доставка: дронарі 110-ї бригади залетіли в тил окупантів і скинули «подарунок»

Вам доставка: дронарі 110-ї бригади залетіли в тил окупантів і скинули «подарунок»

Коптер 110-ї ОМБр залетів в тил до окупантів та розбавив їх рутину скидом боєприпасу прямо під під'їзд.

«Тісно координуємося»: Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Стуббом

«Тісно координуємося»: Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Стуббом

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом, під час якої поінформував його про поточну ситуацію в Україні та дипломатичні зусилля.

Третій корпус показав ліквідацію окупантів в осінніх барвах Лиманщини

Третій корпус показав ліквідацію окупантів в осінніх барвах Лиманщини

Оператори безпілотних систем 63 окремої механізованої бригади продовжують доповнювати осінні пейзажі тілами російських окупантів.

«145 км під вогнем» : НРК 91-го батальйону виконали 11 місій і доставили 3,5 т вантажу

«145 км під вогнем» : НРК 91-го батальйону виконали 11 місій і доставили 3,5 т вантажу

Наземні роботизовані комплекси (НРК) підрозділу «Робокопів» 91-го окремого батальйону за 11 бойових місій пройшли 145 кілометрів і доставили на позиції 3 470 кг вантажів — переважно боєприпаси.

Україна готова ділитися досвідом протидії БПЛА з Литвою: Шмигаль зустрівся зі спікером Сейму Олєкасом

Україна готова ділитися досвідом протидії БПЛА з Литвою: Шмигаль зустрівся зі спікером Сейму Олєкасом

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрів у Києві Спікера Сейму Литви Юозаса Олєкаса, подякувавши «дружньому литовському народові» за підтримку та назвавши Литву «одним із найближчих союзників України».

«Взяв на випередження» — водій-медик 41-ї бригади збив ударний дрон, що заходив на їхню машину

«Взяв на випередження» — водій-медик 41-ї бригади збив ударний дрон, що заходив на їхню машину

Водій медичної роти 41-ї окремої механізованої бригади, боєць з позивним «Барон», збив ворожий ударний безпілотник зі стрілецької зброї, коли дрон заходив на атаку на їхній автомобіль, у якому перебував екіпаж.

ВАКАНСІЇ

Командир міномета

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

Номер обслуги(ППО)військовослужбовець

від 122000 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Національна Гвардія України

від 21000 до 30000 грн

Київ, Київська область

Помічник гранатометника

від 20000 до 21000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Сапер інженерно-саперного підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Суми

Старобільський РТЦК та СП

--- ---