ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

12 років за ґратами проведуть двоє військових «лнр», які воювали проти України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Березня 2023, 11:43

До 12 років ув’язнення засуджено ще двох учасників незаконних збройних формувань так званої «лнр», які брали участь у російській агресії проти України.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

«Один із них — командир мотострілецького взводу так званого «2-го армійського корпучу» військ агресора. Він приєднався до російських НЗФ у 2014 році і брав участь у бойових діях проти ЗСУ в районі Дебальцевого», — йдеться у повідомленні.

Після початку широкомасштабного російського вторгнення він воював проти української армії в районі Попасної та Лисичанська. У полон потрапив наприкінці 2022 р. під час невдалої спроби розвідати українські позиції.

Також розповів про те, як російські війська через постійні обстріли із ствольної артилерії та важких мінометних систем «Піон» спричинили повне руйнування населеного пункту Золотарівка біля Лисичанська.

«Другий бойовик з 2016 року проходив «службу» у так званому «2-му армійському корупусі лнр» на посаді стрільця. Він неодноразово виїжджав на лінію бойового зіткнення, брав участь в обстрілах позицій ЗСУ та населених пунктів Луганщини», — зазначили у СБУ.

З 24 лютого правопорушник у складі окупаційної армії брав участь у бойових діях у Луганській та Донецькій областях.

Його «військова кар’єра» закінчилася на Бахмутському напрямку, де він разом з іншими загарбниками потрапив у полон.

Суд визнав обох окупантів винними у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України та участі у незаконних збройних формуваннях.

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Вдається забирати частину окупованих земель назад»: на Лиманському напрямку почала давати результат нова тактика
«Вдається забирати частину окупованих земель назад»: на Лиманському напрямку почала давати результат нова тактика

На Лиманському напрямку Сили оборони мають локальні успіхи завдяки новій тактиці з винищення тилової логістики, а також артилерії та операторів БПЛА ворога.

Командир військової частини залучав підлеглих для ремонту житла родичів: йому повідомили про підозру
Командир військової частини залучав підлеглих для ремонту житла родичів: йому повідомили про підозру

Правоохоронці викрили командира військової частини ЗСУ, який залучав підлеглих до ремонтних робіт у житлі родичів.

Командир батальйону Asgard: «Окупанти вас не питатимуть, просто зберуть усіх і відправлять воювати»
Командир батальйону Asgard: «Окупанти вас не питатимуть, просто зберуть усіх і відправлять воювати»

Якщо не боронити власну країну, то може настати момент, що доведеться воювати у складі окупантів.

Окупант, який розстріляв цивільний буксир у Голій Пристані, отримав довічне позбавлення волі
Окупант, який розстріляв цивільний буксир у Голій Пристані, отримав довічне позбавлення волі

За публічного обвинувачення Херсонської обласної прокуратури військовослужбовця рф засуджено до довічного позбавлення волі за порушення законів і звичаїв війни.

«Як ішли групки з маргінальних осіб, так і йдуть»: на Куп’янському напрямку ворог активізував штурми
«Як ішли групки з маргінальних осіб, так і йдуть»: на Куп’янському напрямку ворог активізував штурми

Минулої доби росіяни активізували штурми на Куп’янському напрямку, кидаючи у бій слабо навчених бійців. Також ворог готується до літньої наступальної кампанії.

ЗРК і не тільки: за пів місяця Сили оборони уразили понад 20 елементів системи ворожої ППО
ЗРК і не тільки: за пів місяця Сили оборони уразили понад 20 елементів системи ворожої ППО

Сили оборони України за 15 днів березня уразили понад 20 цілей, що є частиною системи ППО: ЗРК, радіолокаційні станції та великі обʼєкти РЕБ.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

Номер обслуги до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Стрілець до 189 об ТрО 123 Обр ТрО

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Спеціаліст оператор протидії технічним розвідкам

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець – помічник гранатометника

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

--- ---