Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…
Творчий колектив Центральної телерадіостудії Міністерства оброни України презентував документальний фільм про військових журналістів під назвою «Покажи, як я воюю!». Головними героями є чотири молодих офіцери, які розповіли про свій перший військовий досвід воєнкорів. До широкомасштабного вторгнення вони навчалися разом у військовому інституті, під час війни кожен почав долати ворога в інформаційному напрямку.
У кожного з них своя історія, де вони передають певні емоції, враження, легку іронію, невдачі, розуміння своєї ролі на війні та ставлення до журналістів на передовій.
— Коли почалось широкомасштабне вторгнення росії в Україну, ми випустилися з військового інституту. Тоді почали службу на Центральній телерадіостудії МО України і лише проходили адаптацію в колективі. Уже за кілька місяців ми опинились на передовій. Багато побачили, були страшні і водночас дуже цікаві моменти. Але ми впорались і привезли багато цінних матеріалів. У своїх сюжетах ми не можемо показувати емоції та свої переживання. Тож у цьому фільмі зібрані саме наші історії з життя та роботи, — ділиться одна з героїнь фільму старший лейтенант Ганна Мельник.
Ідея створення цього фільму належить режисеру Денису Возовичу. Він на власні очі побачив, як молоді офіцери, які ще вчора були курсантами, без остраху працюють на лінії фронту.
— У кожного з нас у боротьбі з ворогом свої завдання. Ми створюємо чесну історію — великий літопис битви добра зі злом. Фільм заснований на матеріалах, здобутих учорашніми курсантами, молодими військовими журналістами. Це їхні розповіді про професійне становлення у воєнний час, про людей на війні їхніми очима, про них самих, — зазначає режисер Денис Возович.
Головна мета цієї роботи — продемонструвати діяльність воєнкорів на лінії фронту. Адже вони виконують важливу роботу — показують суспільству та міжнародній спільноті роботу наших військових, їхні історії та докази злочинів росії.
За словами авторів, на цій серії вони не зупиняться. У майбутньому планується продовження створення таких фільмів.
— За законами воєнного часу не всі зняті кадри, а їх дуже багато, можна було включити у фільм. Настане час — ми їх покажемо, — додає режисер.
Переглянути «Покажи, як я воюю!» можна на YouTube каналі Військового телебачення України.
@armyinformcomua
Оператори батальйону «Сила Свободи» бригади «Рубіж» продемонстрували нову тактику боротьби з ворожими БПЛА, використовуючи звичайні «Мавіки».
Агенти Головного управління розвідки Міноборони України організували диверсію у підконтрольному рф Кенігсберзі, який росіяни називають «калінінградом».
На Хмельниччині викрили та затримали місцеву мешканку, яка працювала на країну-агресора.
На Покровському напрямку ворог постійно тисне малими групами піхоти, використовуючи мотоцикли та навіть самокати, а для «мотивації» штурмовиків російські командири, за даними перехоплень, застосовують побої та приниження.
Минулої ночі російські загарбники атакували Полтавщину, випустивши у напрямку Кременчука понад десяток ракет та близько 180 БПЛА.
Після репатріації тіл загиблих бійців Сил оборони в рамках Стамбульських домовленостей наступним етапом стане їхня ідентифікація.
від 51500 до 200000 грн
Хмельницький, Хмельницька область
від 27000 до 127000 грн
Дніпро
Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП
від 20000 до 120000 грн
Харків
226 окремий батальйон 127 ОБр Сухопутних Військ ОК Північ
Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…