Смертельний інцидент стався над грецьким островом Карпатос в Егейському морі в контексті Егейської суперечки — конфлікту між двома державами-членкинями НАТО щодо суверенітету та суміжних…
Творчий колектив Центральної телерадіостудії Міністерства оброни України презентував документальний фільм про військових журналістів під назвою «Покажи, як я воюю!». Головними героями є чотири молодих офіцери, які розповіли про свій перший військовий досвід воєнкорів. До широкомасштабного вторгнення вони навчалися разом у військовому інституті, під час війни кожен почав долати ворога в інформаційному напрямку.
У кожного з них своя історія, де вони передають певні емоції, враження, легку іронію, невдачі, розуміння своєї ролі на війні та ставлення до журналістів на передовій.
— Коли почалось широкомасштабне вторгнення росії в Україну, ми випустилися з військового інституту. Тоді почали службу на Центральній телерадіостудії МО України і лише проходили адаптацію в колективі. Уже за кілька місяців ми опинились на передовій. Багато побачили, були страшні і водночас дуже цікаві моменти. Але ми впорались і привезли багато цінних матеріалів. У своїх сюжетах ми не можемо показувати емоції та свої переживання. Тож у цьому фільмі зібрані саме наші історії з життя та роботи, — ділиться одна з героїнь фільму старший лейтенант Ганна Мельник.
Ідея створення цього фільму належить режисеру Денису Возовичу. Він на власні очі побачив, як молоді офіцери, які ще вчора були курсантами, без остраху працюють на лінії фронту.
— У кожного з нас у боротьбі з ворогом свої завдання. Ми створюємо чесну історію — великий літопис битви добра зі злом. Фільм заснований на матеріалах, здобутих учорашніми курсантами, молодими військовими журналістами. Це їхні розповіді про професійне становлення у воєнний час, про людей на війні їхніми очима, про них самих, — зазначає режисер Денис Возович.
Головна мета цієї роботи — продемонструвати діяльність воєнкорів на лінії фронту. Адже вони виконують важливу роботу — показують суспільству та міжнародній спільноті роботу наших військових, їхні історії та докази злочинів росії.
За словами авторів, на цій серії вони не зупиняться. У майбутньому планується продовження створення таких фільмів.
— За законами воєнного часу не всі зняті кадри, а їх дуже багато, можна було включити у фільм. Настане час — ми їх покажемо, — додає режисер.
Переглянути «Покажи, як я воюю!» можна на YouTube каналі Військового телебачення України.
Окупанти о 12:40 вдарили по смт Боровій Ізюмського району Харківської області. Внаслідок атаки є загиблі та поранені.
У Києві Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністром Латвії Евікою Сілінею й обговорив посилення військово-технічної співпраці.
Працівника ТЦК та СП, який торгував гуманітарними автівками, затримали на Тернопільщині.
Лише за перші 24 години українці через Дію забронювали дати шлюбів на 2 місяці вперед. А пропозиція в Дії, без перебільшень, стала трендом тижня.
Бійці 12 бригади спеціального призначення «Азов» Нацгвардії України зачистили позиції окупантів, ліквідували ворожу піхоту і захопили трофейну зброю в густих лісах біля Сіверського Донця.
Унаслідок сьогоднішніх обстрілів Донеччини одна людина загинула і шість поранені.
Захищаємо світ
Смертельний інцидент стався над грецьким островом Карпатос в Егейському морі в контексті Егейської суперечки — конфлікту між двома державами-членкинями НАТО щодо суверенітету та суміжних…