ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Нас було двоє проти 12»

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Березня 2023, 14:57

Рівно рік тому, 2 березня 2022 року, льотчик-винищувач першого класу майор Олександр Бринжала загинув у повітряному бою над Київщиною, попередньо підбивши два ворожі літаки. Посмертно майорові Олександру Бринжалі присвоєно звання Героя України.

У той день пара українських МіГ-29 вийшла на перехоплення російських винищувачів. У небі — усього два українські винищувачі проти 12 ворожих!  Про подію розповів Володимир — пілот другого винищувача. Він бачив, як влучили в літак побратима, втім, до останнього вірив, що Сашко катапультувався…

— Ми думали, їх усього четверо! Та вони одночасно атакували з кількох напрямків 12 літаками! Усе відбувалось миттєво! У ближньому бою наші шанси дещо вирівнюються, хоча кількісна та й технологічна перевага все ж на їхньому боці. Саша підбив два ворожі літаки, я — один! На жаль, для Сані цей бій став останнім… Так, для ворога ми всі — «Привиди»! Сашко теж був «Привидом»! Сміливим і професійним! Маневри, які він виконував, його рішучість і влучність жодному окупанту не під силу! Після програних ближніх повітряних боїв ворог змінив тактику в повітрі й не наважується підлітати до нас, як і входити в зону дії нашого ППО. Випускає ракети «повітря-повітря» з максимальної дальності й… навтьоки! Натомість продовжує тактику терору — пуски крилатих ракет із території білорусі.

Льотчик пояснює: це лише здається, що на війні не існує жодних правил. Насправді ж правила завжди є! Ну хіба для рашистів вони не писані…

— Більше ніж місяць вони «чергували» над Чорнобильською АЕС. Це підло й ницо! Ми не могли їх збити, аби ця гидота раптом не впала на саркофаг чи якийсь уламок його не пошкодив.

На обережне «Ну що там?», Олександр завжди впевнено відповідав: «Усе добре! Перемагаємо!».

— Здавалося б, сильніше ненавидіти окупантів уже неможливо, — додає Володимир. — Та після загибелі Сашка, після того, що окупанти влаштували в Бучі та інших містах, ми просто мусимо їх винищити! Усіх до одного!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить