ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Нацбанк випустив пам’ятні медалі, присвячені Охтирці та Волновасі

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 28 Лютого 2023, 12:55

Національний банк України випустив дві пам’ятні медалі, присвячені містам-героям – Охтирці та Волновасі.

Про це повідомляє пресслужба Нацбанку.

«Пам’ятна медаль «Місто героїв – Волноваха» присвячена відзначенню подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених під час захисту міста від збройної агресії росії проти України», – йдеться в повідомленні.

На аверсі медалі розміщено: угорі – напис Україна, під яким – малий Державний Герб України; у центрі  написи: МІСТО/ВОЛНОВАХА/ГЕРОЇВ, у написі слова «Волноваха» літеру «н» заміняє фрагмент залізничної колії, яка досягає малого Державного Герба України та символізує прагнення міста повернутися додому, в Україну.

На реверсі медалі розміщений образ українського воїна (ліворуч) та стилізовані елементи герба Волновахи.

«Пам’ятна медаль «Місто героїв – Охитрка» присвячена місту, яке прийняло на себе величезний удар із перших днів широкомасштабного вторгнення, зазнало численних авіаційних і ракетних обстрілів, але чинило такий потужний героїчний спротив, що ворогам не вдалося його окупувати», — розповіли у Нацбанку.

На аверсі медалі розміщеноптах як символ звільнення, місто, що зазнає ворожих бомбардувань, слід від ракети, що влучає в будівлю міської ради та житловий будинок, за яким грається дитина.

На реверсі медалі напис «Сміливі завжди мають щастя».

Читайте нас у Facebook
За 3 дні ворог втратив убитими та пораненими майже 5 тисяч бійців — Головнокомандувач ЗСУ
За 3 дні ворог втратив убитими та пораненими майже 5 тисяч бійців — Головнокомандувач ЗСУ

Зі зміною погодних умов російський агресор посилив тиск одразу на кількох ділянках фронту.

Ордена за «Алігатора»: Президент нагородив екіпаж, який збив російський гвинтокрил
Ордена за «Алігатора»: Президент нагородив екіпаж, який збив російський гвинтокрил

Володимир Зеленський підписав указ про нагородження екіпажу 59-ї бригади Орденом «За мужність» ІІ ступеня.

Вимагала $4500 з пораненого військового за «списання»: на Харківщині викрили жінку
Вимагала $4500 з пораненого військового за «списання»: на Харківщині викрили жінку

44-річна мешканка селища Старовірівка вимагала $4500 від українського захисника, що перебував на лікуванні, за «сприяння» у знятті його з військового обліку.

«Вєчний польот» на три метри: дрон здійснив пуск російського штурмовика
«Вєчний польот» на три метри: дрон здійснив пуск російського штурмовика

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади показали численні ураження ворожої піхоти.

Рік на позиціях, без пауз і права на помилку: історія бійця «Директора»
Рік на позиціях, без пауз і права на помилку: історія бійця «Директора»

Прикордонник бригади «Форпост» з позивним «Директор» майже рік провів на передових позиціях.

«Мені прийшло три SMS із рекрутингу і я подумала, що це знак»: історія захисниці «Кіпіш»
«Мені прийшло три SMS із рекрутингу і я подумала, що це знак»: історія захисниці «Кіпіш»

Катруся з позивним «Кіпіш» служить черговою на командному пункті у 20-й бригади безпілотних систем «К-2».

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор БПЛА (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Бухгалтер фінансової служби

від 20000 до 22000 грн

Чернівці

Військова частина 3113 НГУ

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Водій-хімік

від 17000 до 25000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Командир відділення

від 23000 до 23000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

--- ---