Саме вони перебувають на передовій Кримського напрямку інформаційного фронту, попри те, що потерпають від фінансових проблем, втратили передавачі, які поширювали…
24 лютого 2022 року російська федерація почала широкомасштабне вторгнення в Україну. Відкрита збройна агресія остаточно засвідчила відмову вищого російського військово-політичного керівництва від тактики «гібридної» війни проти України, яка тривала від 20 лютого 2014 року до 23 лютого 2022 року.
Відкинувши облудне твердження «нас там нєт», російська федерація почала окремий період агресивної війни проти України. У межах цього періоду російсько-української війни, який іноді називають Великою війною, можна виокремити кілька ключових етапів.
Керівництво російської федерації планувало та готувалось до широкомасштабного нападу на Україну завчасно. 2021 року військовий бюджет рф склав 65,9 млрд доларів США, сягнувши 4,1 % валового внутрішнього продукту. Впродовж підготовчого етапу вище російське військово-політичне керівництво оприлюднило ідеологічні обґрунтування агресії проти України, вчинило змову на вчинення агресивних дій з керівництвом республіки білорусь, провело низку заходів із планування, підготовки розв’язування війни.
Підготовчий етап
(липень 2021 року – 23 лютого 2022 року):
російська федерація
Ідеологічне обґрунтування агресії росії проти України
Планування та підготовка війни
Змова на вчинення агресивних дій
Висування ультимативних вимог рф
Кроки до розв’язування війни
Стримуючи російську агресію з 2014 року і з огляду на заяви та дії вищого російського військово-політичного керівництва впродовж 2021 – початку 2022 років Україна посилено готувалась до відсічі можливого широкомасштабного нападу російської федерації. Планування оборони й нарощування спроможностей поєднували з дипломатичними зусиллями зі стримування агресії, сподіваючись на можливість запобігти ескалації з боку російської федерації.
Підготовчий етап
(липень 2021 року – 23 лютого 2022 року):
УКРАЇНА
Планування відсічі агресії російської федерації
Нарощування спроможностей
Демонстрація міжнародної підтримки України
Дипломатичні зусилля зі стримування агресії
Залучення міжнародної допомоги
Невідкладні кроки з організації оборони
Упродовж другої половини 2021 року — перших місяців 2022 року вище військово-політичне керівництво України зробило все можливе, щоб запобігти ескалації агресії російської федерації. Водночас було реалізовано необхідні заходи зі зміцнення обороноздатності держави й забезпечення міжнародної підтримки України у разі розгортання широкомасштабного російського нападу.
Результативність цих кроків, грамотні дії Збройних Сил України та героїзм українців дозволили зламати плани ворога у перші тижні широкомасштабного вторгнення.
Матеріал підготовлено на основі історичної періодизації третього періоду російсько-української війни (від 24 лютого 2022 року), розробленої фахівцями Центру досліджень воєнної історії ЗС України за участі Головного оперативного управління ГШ ЗС України та Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
@armyinformcomua
Користувачі застосунку «Армія+» можуть поділитися QR та штрихкодами пропозицій від партнерів із членами родини в межах програми підтримки військових «Плюси». Поділитись знижками наразі можна від трьох партнерів: WOG, ROZETKA та Ukrarmor.
Російські загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.
У середу, 30 квітня, Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів-прикордонників з нагоди їхнього професійного свята.
Після цілої низки жорстоких злочинів, які встигли вчинити у себе вдома російські військові з 2022 року, вже навіть у самій рф від образу «захисників вітчизни», який для них старанно ліпила кремлівська пропаганда, не залишилося і сліду.
Сьогодні, 30 квітня, російські війська атакували Добропілля та Слов’янськ, внаслідок чого постраждала людина, пошкоджено десятки будинків.
Минулого тижня противник здійснив 228 штурмових дій по всій операційній зоні ОТУ «Луганськ». Більшість атак росіян зафіксовано на Торецькому напрямку.
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
від 20100 до 120000 грн
Кривий Ріг
77 ОАеМБр ДШВ ЗС України
Саме вони перебувають на передовій Кримського напрямку інформаційного фронту, попри те, що потерпають від фінансових проблем, втратили передавачі, які поширювали…