ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На потреби ЗСУ передано вилучену військову амуніцію та медикаменти на 2 млн грн

Новини
13 Лютого 2023, 14:44
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Правоохоронці передали Збройним Силам України та Національній Гвардії  вилучену амуніцію і медикаменти на 2 млн гривен.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора України.

Зокрема, передано понад 3 тисячі кровоспинних засобів, більше 200 розвантажувальних жилетів, плитоносок та бронепластин до них, а також шоломи, аптечки, пристрої нічного бачення та оптичні приціли.

За даними слідства, ці товари були ввезені в Україну за підробленими документами як гуманітарна допомога, однак військовим амуніцію не передали, а намагались реалізувати за гроші.

За результатами проведених слідчих дій під час обшуків приміщень у Київській області вилучено партію товару. Наразі двом особам повідомлено про підозру.

Досудове розслідування за фактами ухилення від сплати податків та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом здійснюється БЕБ України, оперативний супровід — СБУ.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Зовнішній пілот, оператор БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Київ

120 ОБр Сил ТрО

Робота в лавах ЗСУ за КОНТРАКТОМ

від 20000 до 120000 грн

Гусятин

Гусятинський ТЦК та СП

Старший навідник 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Медик (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Водій-кранівник, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

Сапер, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область