ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Родичі полонених оборонців Азовсталі зустрілися з представниками Координаційного штабу

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Лютого 2023, 9:14

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родичами полонених та зниклих безвісти військовослужбовців, яку ініціювало ГО «Жінки зі сталі». Участь у заході взяли також представники Координаційного штабу, Національного інформаційного бюро, Служби безпеки України (Об’єднаного центру), а також представники родин ОЗСП «Азов».

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Більшість запитань, які пролунали під час зустрічі, стосувалися механізмів обміну військовополонених, отримання відомостей про стан їхнього здоров’я і роботу міжнародних організацій.

За словами секретаря Штабу, у процеси обміну залучені всі військовослужбовці, які потрапили в полон чи зникли безвісти, навіть якщо росія не надає жодної інформації про них.

«Ми не забуваємо нікого, – підкреслив секретар Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Дмитро Усов. – Усі прізвища враховані».

Окремо секретар Координаційного штабу зупинився на медійному супроводі процесів обміну військовополоненими. Він зазначив, що росіяни активно моніторять український медіапростір і намагаються у будь-який спосіб вплинути на суспільну думку в Україні.

Серед іншого обговорили і співпрацю з Міжнародним комітетом Червоного Хреста (МКЧХ). Представниця НІБ пояснила, як здійснюється співпраця з МКЧХ і в який спосіб відбувається підтвердження полону військовослужбовця.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Удар по «Лукойлу»: ССО знищили газопереробний завод і диспетчерську станцію в глибині росії

Удар по «Лукойлу»: ССО знищили газопереробний завод і диспетчерську станцію в глибині росії

У ніч на 9 жовтня підрозділи Сил спеціальних операцій завдали удару по двох об’єктах у Волгоградській області рф, уразивши «ЛУКОЙЛ-Коробківський газопереробний завод» та лінійно-виробничу диспетчерську станцію «Єфімовка».

«Трофей — уламки й бензин»: на Лиманщині дрони перетворили полювання на мотоцикли на мистецтво

«Трофей — уламки й бензин»: на Лиманщині дрони перетворили полювання на мотоцикли на мистецтво

На Лиманському напрямку пілоти батальйону «Signum» ведуть системне полювання на ворожий мототранспорт, який окупанти використовують для штурмів, підвозу боєприпасів та швидкого маневрування.

«Дефіцит бензину у ворога — до 20%»: Президент оцінив ефективність ударів по росії

«Дефіцит бензину у ворога — до 20%»: Президент оцінив ефективність ударів по росії

Президент Володимир Зеленський заявив, що українські удари вглиб росії стали системними та вже призвели до відчутних результатів — зокрема, до дефіциту бензину у ворога на рівні до 20% від потреби.

Пролетів понад 40 км крізь ворожий РЕБ: наш дрон знищив ціль у Кураховому

Пролетів понад 40 км крізь ворожий РЕБ: наш дрон знищив ціль у Кураховому

Оборонці Покровська розширюють «кілзону» для окупантів та уражають ворога не лише на підступах до Покровська, а й в глибокому тилу.

Наступного тижня — Вашингтон: Президент оголосив про новий візит української делегації

Наступного тижня — Вашингтон: Президент оголосив про новий візит української делегації

Президент Володимир Зеленський анонсував візит української делегації на чолі з Прем’єр-міністром Юлією Свириденко до США на початку наступного тижня та розповів про «теплі відносини» з адміністрацією Президента Трампа, які встановилися після їхньої нещодавньої зустрічі.

«Намети-пірамідки пересуваються полем бою» — поблизу Куп’янська у росіян немає проблем з кількістю, лише з якістю

«Намети-пірамідки пересуваються полем бою» — поблизу Куп’янська у росіян немає проблем з кількістю, лише з якістю

На Куп’янському напрямку, в зоні відповідальності Третьої штурмової бригади, в противника немає проблем з кількістю особового складу. Атаки тривають, ворог може пожертвувати ротою, аби зайняти одну позицію.

ВАКАНСІЇ

Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Начальник станції радіоперешкод

від 24000 до 122000 грн

Одеса, Одеська область

Снайпер в ЗСУ

від 30000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

--- ---