ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україні для перемоги, окрім звичайної зброї, потрібна ще й кіберзброя — РНБО

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 31 Січня 2023, 14:16

Потрібно розглянути можливість створення європейської кіберкоаліції для спільного реагування у випадку масштабних кібератак. На цьому під час онлайн-зустрічі з політичним керівництвом, що представляє 290 муніципалітетів та 21 регіон Швеції, Шведської асоціації місцевих органів влади та регіонів наголосила керівник служби з питань інформаційної та кібербезпеки Апарату Ради національної безпеки і оборони України, секретар Національного координаційного центру кібербезпеки Наталія Ткачук.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

«Завдяки спільній злагодженій роботі всіх суб’єктів кібербезпеки Україна показала високу стійкість національної системи кібербезпеки. Зараз необхідно розглянути можливість створення європейської кіберкоаліції, яка б не тільки забезпечувала обмін інформацією, розвідувальними даними та єдині стандарти кібербезпеки, але й передбачала створення спільних механізмів реагування у випадку масштабних кібератак та протоколів спільних дій як на національному, так і на міжнародному рівні. І Україна готова ділитися власним досвідом», — зазначила Наталія Ткачук.

Вона також акцентувала на необхідності обговорення на світовому рівні питання щодо ухвалення норм міжнародного права, які б чітко визначали зміст кібервійни, правила її ведення, кібератак та відповідальності за ці дії.

«Вже зараз потрібно сформувати чітке бачення, які види кібератак слід вважати воєнними злочинами. Визначити правовий статус кіберкомбатантів і механізм захисту наших кіберволонтерів за міжнародним правом», — повідомила Наталія Ткачук.

Вона зазначила, що у цій кібервійні на боці України сьогодні весь демократичний світ — кіберволонтери, урядові структури, ІТ-бізнес.

«Ми високо цінуємо їхню підтримку. Але для перемоги нам дуже потрібна зброя, зокрема кіберзброя», — зазначила секретар НКЦК.

Втратили гармати, перейшли на дрони: російську артилерію вибили під Херсоном
Втратили гармати, перейшли на дрони: російську артилерію вибили під Херсоном

Завдяки ефективній роботі наших пілотів ворожа арта майже втратила можливість вбити по Херсону, і ворог здебільшого атакує місто дронами.

Відбилися від рою дронів: патрульні Донеччини вступили у нерівний бій
Відбилися від рою дронів: патрульні Донеччини вступили у нерівний бій

Під час виконання бойового завдання антидронова група батальйону патрульної поліції Краматорська та Слов’янська потрапила під атаку ворожих FPV-дронів.

Полон або ліквідація: ГУР показало, що у ворога на Запоріжжі є лише два варіанти
Полон або ліквідація: ГУР показало, що у ворога на Запоріжжі є лише два варіанти

Спецпризначенці Департаменту активних дій ГУР продовжують зменшувати чисельність російських загарбників на Запорізькому напрямку.

Зрадив за 645 гривень заради розправи над вітчимом: взято під варту підлітка, який шпигував на Харківщині
Зрадив за 645 гривень заради розправи над вітчимом: взято під варту підлітка, який шпигував на Харківщині

17-річного мешканця Балаклії підозрюють у передачі представнику рф даних про місця перебування українських військовослужбовців.

Воєнний злочинець балотуватиметься до держдуми рф
Воєнний злочинець балотуватиметься до держдуми рф

Цинізм та ницість окупантів вже давно не має ніяких моральних меж — це сталий факт.

Показали українську ракету проти балістики, атака по Санкт-Петербургу, воєнний злочин росіян: стрім
Показали українську ракету проти балістики, атака по Санкт-Петербургу, воєнний злочин росіян: стрім

Під час масованої атаки українських дронів на Санкт-Петербург у доці Кронштадта уразили корвет «Бойкий» — носій керованого ракетного озброєння.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-зенітник ПЗРК

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Стрілець-зенітник

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

Старобільський РТЦК та СП

Гранатометник

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Інженер з обслуговування БПЛА (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

--- ---