За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
У межах співпраці Міністерства культури та національної спадщини Польщі, Solidarity Fund PL та Міністерства культури та інформаційної політики України в 2022 році було розпочато проєкт «Впровадження електронної системи реєстру Музейного фонду України». Відповідний меморандум про співпрацю підписано Фондом міжнародної солідарності та МКІП. Про це з посиланням на Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка повідомляє Урядовий портал.
Державна частина Музейного фонду України наразі налічує понад 12 мільйонів об’єктів. З початком повномасштабної війни потреба в діджиталізації музейних ресурсів України стала нагальною. Разом з обстрілами, пограбуваннями та руйнуваннями музеїв, знищується облікова документація, яка містить всю важливу інформацію про музейні цінності.
— Реалізація цього проекту дозволить розуміти статус та місцезнаходження кожного об‘єкту, зробить автоматизованою підготовку документів для переміщення, створить інтероперабельність з іншими реєстрами держави та європейськими культурними спільнотами. Працюємо задля збереження нашої спадщини, — наголосив Олександр Ткаченко.
У рамках проекту буде створено електронний реєстр та проведені відповідні навчання фахівців, які з ними працюватимуть. Музеї чи установи, що уповноважені на зберігання об’єктів державної частини Музейного фонду України, зможуть самостійно інтегрувати до реєстру дані про музейні предмети, які в них зберігаються, реставруються, перевозяться або були втрачені.
Реєстр буде доступний для взаємодії з державними та міжнародними системами та сервісами для отримання дозволів на вивіз культурних цінностей та подальшої інтеграції України в мистецьку спільноту Європи. Окрім цього, відкриті дані реєстру будуть опубліковані на інформаційному веб-ресурсі для популяризації українського мистецтва та музейних колекцій.
@armyinformcomua
Характер сучасних бойових дій постійно змінюється, вимагаючи нових підходів до захисту життя і здоровʼя військовослужбовців. З огляду на це Міністерство оборони України розробило нормативно-технічну документацію на засіб індивідуального захисту — Тент захисний (бронековдра).
Зенітники 63 окремої механізованої бригади вдруге знищили найдорожчий російський БПЛА-розвідник «Мерлін-ВР» і прибрали з неба Supercam на Лиманському напрямку.
Контррозвідка Служби безпеки України затримала в Черкаській області агента російської фсб, який виявився переселенцем з Бахмута та активно допомагав ворогу готувати ракетно-дронові удари по регіону. Зловмисник не лише збирав координати військових об’єктів, а й планував інфільтруватися до місцевих органів влади.
Протягом 16-22 квітня противник суттєво зменшив кількість штурмових дій у зоні відповідальності тактичної групи «Вугледар» — 106 атак, проти 158 минулого тижня.
Його позивний — Sava. Його робочий інструмент — надійний винищувач МіГ-29, що ніколи не підводив. Його місія — оберігати українське небо та підтримувати побратимів на землі й морі. Безстрашний пілот 114-ї бригади тактичної авіації Повітряного командування «Захід» Повітряних Сил ЗСУ ділиться думками про свою щоденну боротьбу, де ризик — невіддільна частина роботи.
З 21:30 22 квітня по 9:30 23 квітня противник атакував 134-ма ударними БПЛА та безпілотниками-імітаторами інших типів — райони пусків: Курськ, Брянськ, Орел, Приморсько-Ахтарськ — рф., Чауда, Гвардійське — Крим.
від 20100 до 50000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…