ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Січня 2023, 22:05

Президент України Володимир Зеленський у четвер провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

Було заслухано доповіді командувачів військ оперативних напрямків щодо поточного стану справ на фронті, детально розглянуто ситуацію на Бахмутському напрямку.

Учасники засідання обговорили питання щодо надходження озброєння й техніки та її оперативного розподілу по угрупованнях військ. Окремо приділили увагу підготовці українських захисників за кордоном.

На засіданні також ішлося про ліквідацію наслідків нещодавньої ракетної атаки ворога на територію України та заходи для протидії майбутнім загрозам.

У засіданні взяли участь: керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, міністр оборони Олексій Резніков, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, голова Служби зовнішньої розвідки України Олександр Литвиненко, командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський та командувачі військ оперативних напрямків.

До засідання Ставки також долучилися: міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, віце-прем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, міністр фінансів України Сергій Марченко, інші члени уряду, т. в. о. голови СБУ Василь Малюк та інші очільники силових відомств і правоохоронних органів.

Читайте нас у Facebook
Українські військові взяли участь у меморіальному забігу Soldier Field 10 у Чикаго
Українські військові взяли участь у меморіальному забігу Soldier Field 10 у Чикаго

У Чикаго українські військовослужбовці та ветерани разом з американськими побратимами долучилися до меморіального забігу Soldier Field 10.

«Орєшнік», «Циркони» та балістика: комбінована атака на Київ коштувала росіянам $361 млн
«Орєшнік», «Циркони» та балістика: комбінована атака на Київ коштувала росіянам $361 млн

Масована повітряна атака на Київ 24 травня коштувала росіянам близько $361,2 млн (понад 15 млрд грн). Це орієнтовна вартість ракет різних типів та безпілотників

«Кожен виїзд та заїзд — ціла спецоперація»: як «Мурзік» доставляє провізію на позиції
«Кожен виїзд та заїзд — ціла спецоперація»: як «Мурзік» доставляє провізію на позиції

Юрій на псевдо «Мурзік» раніше працював слюсарем-автомеханіком, а тепер доставляє особовий склад і провізію на бойові позиції.

Порятунок Сірка: прикордонники дістали з пастки собаку
Порятунок Сірка: прикордонники дістали з пастки собаку

Бійці підрозділу «Стрікс» врятували собаку, яка заплуталась в антидроновій сітці.

На Слов’янському напрямку Сили оборони зупинили чотири спроби окупантів просунутися вперед
На Слов’янському напрямку Сили оборони зупинили чотири спроби окупантів просунутися вперед

Від початку доби агресор 52 рази атакував позиції Сил оборони.

Четверо загиблих і близько 100 постраждалих: наслідки комбінованого удару рф по Україні
Четверо загиблих і близько 100 постраждалих: наслідки комбінованого удару рф по Україні

Унаслідок російського удару по Україні у ніч на 24 травня постраждало близько 100 людей, ще чотири загинули.

ВАКАНСІЇ
військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків, Харківська область

Бойовий Медик Підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Водій-пожежник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Київ

118 окрема механізована бригада

Інженер відділу повірки та регулювання електровимірювальних і тепломеханічних приладів

від 28000 до 30000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

--- ---