За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник Командування Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат.
— Дати Україні таку зброю, як багатоцільовий літак, ми просили ще на початку вторгнення росії, — повідомив Юрій Ігнат. — Це зрозуміло, тому що без авіації, без надійного авіаційного прикриття дуже важко взагалі проводити будь-які бойові дії.
Полковник Ігнат розповів, що авіаційна тема ніколи не сходила з порядку денного. Питання постачання літаків постійно порушує вище військове керівництво України, керівництво Міністерства оборони. Цю тему постійно обговорюють наші представники в різних міжнародних колах.
— Наші військові льотчики їздили у Сполучені Штати, виділялись кошти на навчання наших пілотів… Тобто авіаційна тема ніколи не сходила з порядку денного, — розповів представник Повітряних Сил. — Вже фактично визначено тип літака, який, імовірно, буде наданий Україні, і відповідні терміни підготовки (особового складу. — Ред.).
Юрій Ігнат пояснив, що йдеться не лише про підготовку льотного складу, але й про підготовку авіаційних інженерів.
— Це надзвичайно важлива складова, без якої не можна обійтись, — зауважив полковник Ігнат. — Саме тому цей процес не є таким простим, як і підготовка інфраструктури — тут теж Міністерство інфраструктури буде долучатися для того, щоб підготувати інфраструктуру наших військових аеродромів для прийому такої техніки. Усіма зусиллями робиться все для того, щоби наша мрія перейти на цей літак здійснилася якнайшвидше.
@armyinformcomua
Правоохоронці на Хмельниччині викрили та затримали 26-річну місцеву мешканку, яку підозрюють у співпраці з російською воєнною розвідкою. Молода жінка, за даними слідства, за гроші збирала розвіддані про українські військові об’єкти на заході країни, які ворог планував використати для ракетно-дронових атак.
У 92 штурмовій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка чекають на контрактників 18-24, готових служити у цьому славетному підрозділі ЗСУ.
Намагання російських окупантів сховати свій танк у виритому «копанірі» виявилися марними. Пильне око аеророзвідки 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького виявило замасковану ціль, а скоординована атака FPV-дронів перетворила ворожу схованку на пекельну пастку.
Він молодий, але має бойовий досвід ще з часів АТО. Він свідомо проміняв потенційно спокійнішу цивільну професію судомеханіка на службу в елітному 3 окремому полку СпП імені князя Святослава Хороброго. Оператор Сил спеціальних операцій на позивний «Дум» ділиться своїми думками про війну, яка для нього є «класною» та адреналіновою роботою, про лідерство під вогнем, абсолютну довіру між побратимами та відповідальність тих, хто в тилу.
Підрозділ військовослужбовця на позивний «Боксер» із 429 окремого полку безпілотних систем «Ахіллес» за допомогою дронів захопив у полон окупанта.
Проєкт Міністерства оборони України «Контракт 18-24» розширюється, і тиждень тому було збільшено перелік штатних посад рядового складу, за якими укладається контракт про проходження військової служби.
від 21000 до 125000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…