ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Андрій Єрмак і Майкл Макфол обговорили наступний пакет санкцій та роботу Міжнародної експертної групи у цьому році

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 14 Січня 2023, 17:15

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак обговорив у відеоформаті з директором Інституту міжнародних досліджень Фрімана-Споглі (FSI), екс-радником Президента США з питань національної безпеки, Послом Майклом Макфолом продовження санкційної політики та план роботи на поточний рік очолюваної ними Міжнародної робочої групи щодо санкцій проти Росії. Про це повідомляє Офіційне Інтернет-представництво Президента України.

Керівник Офісу Президента розповів про результати своєї нещодавньої відеозустрічі з координатором Державного департаменту США з питань санкцій, Послом Джеймсом О’Браєном, за результатами якої було досягнуто згоди щодо необхідності застосування обмежувальних заходів до російських пропагандистів і публічних діячів, які виправдовують війну Росії проти нашої держави.

«РНБО України вже почала застосовувати санкції щодо пропагандистів, і йшлося про важливість запровадження дзеркальних обмежень партнерами, зокрема США, Великою Британією, ЄС та іншими. Тому що дуже дивний має вигляд, коли якісь відомі росіяни критикують США і водночас мають власність у Маямі та їздять туди», – наголосив Андрій Єрмак.

За його словами, співпраця з Джеймсом О’Браєном лише посилюватиметься. Він високо оцінив експертну роботу групи Єрмака-Макфола.

Також, як зазначив керівник Офісу Президента, була підтримана ініціатива проведення в Києві за участю представників країн-партнерів санкційного саміту, який стане потужним сигналом щодо готовності посилювати санкційний тиск.

Говорячи про план роботи на 2023 рік, Андрій Єрмак і Майкл Макфол погодилися з важливістю використання експертизи Міжнародної робочої групи в процесі розробки законодавства в Конгресі.

На переконання Андрія Єрмака, наступний санкційний пакет має передбачати посилення тиску на фінансовий та банківський сектори країни-агресора, а також запровадження санкцій проти «Росатома» та осіб, причетних до атак на АЕС України.

 

«Також вважаю дуже важливим і буду за це вдячний, якщо ми розробимо спеціальний санкційний пакет, який передбачатиме блокування віз росіян. Думаю, це буде дуже ефективно, особливо якщо торкнеться всіх залучених до війни в Україні російських військових і членів їхніх сімей», – наголосив керівник Офісу Президента України.

Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко, яка також брала участь у зустрічі, запропонувала розширити підхід до розробки санкційної політики та застосовувати обмежувальні заходи не лише до окремих фізичних чи юридичних осіб, а й до секторів економіки. Йдеться, зокрема, про продовження санкційного тиску на фінансовий сектор, оборонний комплекс, запровадження санкцій щодо ІТ-галузі, представники якої брали участь у кібератаках на українські державні установи та координували удари дронів-камікадзе по критичній інфраструктурі України.

Юлія Свириденко також наголосила на важливості більш тісної координації країн-партнерів з Україною у питанні застосування санкцій та активнішого запровадження партнерами обмежень, дзеркальних до тих, які впроваджує РНБО.

Ці та інші питання сторони погодилися обговорити під час відеоконференції групи Єрмака-Макфола на наступному тижні.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Вам доставка: дронарі 110-ї бригади залетіли в тил окупантів і скинули «подарунок»

Вам доставка: дронарі 110-ї бригади залетіли в тил окупантів і скинули «подарунок»

Коптер 110-ї ОМБр залетів в тил до окупантів та розбавив їх рутину скидом боєприпасу прямо під під'їзд.

«Тісно координуємося»: Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Стуббом

«Тісно координуємося»: Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Стуббом

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом, під час якої поінформував його про поточну ситуацію в Україні та дипломатичні зусилля.

Третій корпус показав ліквідацію окупантів в осінніх барвах Лиманщини

Третій корпус показав ліквідацію окупантів в осінніх барвах Лиманщини

Оператори безпілотних систем 63 окремої механізованої бригади продовжують доповнювати осінні пейзажі тілами російських окупантів.

«145 км під вогнем» : НРК 91-го батальйону виконали 11 місій і доставили 3,5 т вантажу

«145 км під вогнем» : НРК 91-го батальйону виконали 11 місій і доставили 3,5 т вантажу

Наземні роботизовані комплекси (НРК) підрозділу «Робокопів» 91-го окремого батальйону за 11 бойових місій пройшли 145 кілометрів і доставили на позиції 3 470 кг вантажів — переважно боєприпаси.

Україна готова ділитися досвідом протидії БПЛА з Литвою: Шмигаль зустрівся зі спікером Сейму Олєкасом

Україна готова ділитися досвідом протидії БПЛА з Литвою: Шмигаль зустрівся зі спікером Сейму Олєкасом

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрів у Києві Спікера Сейму Литви Юозаса Олєкаса, подякувавши «дружньому литовському народові» за підтримку та назвавши Литву «одним із найближчих союзників України».

«Взяв на випередження» — водій-медик 41-ї бригади збив ударний дрон, що заходив на їхню машину

«Взяв на випередження» — водій-медик 41-ї бригади збив ударний дрон, що заходив на їхню машину

Водій медичної роти 41-ї окремої механізованої бригади, боєць з позивним «Барон», збив ворожий ударний безпілотник зі стрілецької зброї, коли дрон заходив на атаку на їхній автомобіль, у якому перебував екіпаж.

ВАКАНСІЇ

Офіцер штабу

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Мінометник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Лікар невідкладної допомоги

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Санітарний інструктор

від 20000 до 23000 грн

Лубни

Військова частина 3052 НГУ

Стрілець окремого батальону сил ТрО

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

--- ---