Вісім таких спільнот адміністрував мешканець Черкас, якого суд визнав винуватим у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України в особливий період та призначив п’ять…
Так званий секретар ради безпеки рф та екскерівник фсб микола патрушев у своєму інтерв’ю прокремлівським медіа повторив головний наратив, що буцімто «події в Україні — це протистояння НАТО з рф».
Він додав: «Захід, щоб догодити своїм амбіціям, практично знищує український народ, змушуючи активне покоління гинути на полі бою і доводячи решту населення до бідності».
Насправді все все це є продовженням старого фейкового серіалу «війна до останнього українця», що регулярно, в тій чи іншій формі, транслюють усі, починаючи з путіна.
Звичайно, жодні західні офіційні особи нічого схожого жодного разу не транслювали. То звідки ж походження цієї ідеї?
Як пише «Сигнал», перший випадок вживання наративу «війна до останнього українця» з’явився в колонці ветерана американської політики Рона Пола, який вже 10 років як не обіймає жодних державних посад. Наратив був опублікованій на його власному сайті 14 березня 2022 року.
Також цей американець ще у 2014–2015 роках «вимагав» від Вашингтону триматися подалі від війни в Україні та заявляв, що буцімто «спроба анексії Криму має законні підстави».
До речі, містер Пол — звичайний правий ізоляціоніст, який вважає, що ресурси, які витрачаються на активну зовнішню політику, потрібно зберігати для вирішення нагальних внутрішніх проблем США.
На жаль, за океаном та в Європі є й інші люди чи організації з певними позиціями, дуже вигідними кремлю. Тому москва буквально вчепилася за цю тезу для «підміни» понять супротивника: мовляв, ми воюємо не з Україною, а з усім Заходом. Адже так простіше пояснити: провал стрімкого захоплення Києва в лютому, вересневий контрнаступ ЗСУ в Харківській області, здачу Херсона у листопаді.
Іноді роспропаганда маніпулятивно видає свої суто загарбницькі погляди на широкомасштабне військове вторгнення в Україну за «офіційну позицію» Вашингтону. Та всі ці фейки швидко розвінчуються і викликають лише посмішку.
Отже, пропагандистська машина кремля продовжує примітивно маніпулювати росіянами, і в цьому сенсі намагається використовувати маргінальний американський мем про «останнього українця».
Джерело: Центр стратегічних комунікацій SPRAVDI
Окупанти змінили тактику біля Добропілля, намагаються обійти місто та модернізують дрони «Молнія», ускладнюючи роботу українського РЕБ.
У ніч на вівторок, 4 серпня, російські окупаційні війська завдали удару по житловому сектору Миколаєва, внаслідок чого загинула одна людина, ще семеро постражда
Бійці 33 окремого штурмового полку намагаються завдавати вогневого ураження російським окупантам ще до того, як вони висунуться на позиції.
Механік-водій. Обери посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Вісім таких спільнот адміністрував мешканець Черкас, якого суд визнав винуватим у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України в особливий період та призначив п’ять…