Стабілізація та повільне відновлення 2024 рік — третій рік широкомасштабної війни — минув під знаком стабілізації української економіки. Після падіння…
АрміяInform продовжує розповідати, чим живе сержантський корпус ЗСУ. Цього разу поговоримо про те, чи застосовують наші сержанти бойовий досвід, набутий після 24 лютого 2022 року, коли почалося широкомасштабне вторгнення.
Про це наші кореспонденти мали можливість поспілкуватись із головним сержантом ЗСУ головним майстер-сержантом Олександром Косинським.
— Досвід, який нині набуваємо, ми вже використовуємо, впроваджуючи суміщені курси підготовки командирів відділення. Впроваджуємо новий досвід в навчальні програми. При цьому дуже ретельно вивіряємо все, що ми повинні дати майбутньому командиру відділення чи чинному головному сержанту взводу, — розповідає Олександр Косинський.
За його словами, досвід застосування сержантського складу в цій широкомасштабній війні, зокрема, визначає, які конкретні функції та завдання мають покладатися на сержантів:
— Це визначатиме основу майбутньої повсякденної діяльності військ на післявоєнний період, після нашої перемоги — чим ми займатимемось. А ми повинні займатись професійною підготовкою за всіма рівнями. Тобто, щоб був підготовлений кадровий потенціал не тільки чинних військовослужбовців, а й військового резерву. Щоб у разі втрат компетентних сержантів з резерву приходили люди, які мають не гіршу підготовку і досвід та можуть заміщувати ці посади, — зазначає головний сержант ЗСУ.
Він зауважує, що до цього додається ще й питання кадрового менеджменту.
— Ми маємо бути впевнені, що на кожному рівні перебувають саме ті сержанти, які спроможні ефективно виконувати свої обов’язки в потрібний час і в умовах будь-якої обстановки. Що конкретний військовослужбовець, коли прийде час, виконає визначене йому завдання на сто відсотків. Звісно, весь цей досвід допоможе нам зробити наш сержантський корпус найкращим, навіть найкращим у світі, — наголошує головний майстер-сержант.
@armyinformcomua
За матеріалами ДБР повідомлено про підозру нардепу, який організував своїм знайомим незаконне переправлення через кордон під виглядом «водіїв».
У Силах оборони спростували інформацію про нібито початок боїв за Покровськ.
Оператор FPV-дрона 2 механізованого батальйону 66 механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго з позивним «Професор» один з тих, хто щодня працює з метою знищення противника та зриву його планів зайняти нові рубежі на Лиманському напрямку.
Бійці роти ударних безпілотних авіакомплексів Muramasa 109 бригади Сил тероборони ЗСУ показали знищення понад 10 різноманітних транспортних засобів ворога.
На Куп’янському напрямку зараз перебувають військовослужбовці 77-ї окремої аеромобільної бригади.
Працівники Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Офісу Генпрокурора повідомили про підозру судді Господарського суду Києва та колишньому вищому керівництву держави.
від 20000 до 50000 грн
Чернігів, Чернігівська область
Стабілізація та повільне відновлення 2024 рік — третій рік широкомасштабної війни — минув під знаком стабілізації української економіки. Після падіння…