ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Вибухи біля Миколаєва — рашисти завзято знищували могильник старих мін часів Другої світової війни

Новини
10 Січня 2023, 13:16
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Вибухова хвиля, яка вчора докотилася до Миколаєва, спричинена тим, що росіяни знищили склад протикорабельних міст біля Очакова.

Як передає Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, про це повідомив очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім. За його словами, армія рф влучила по цілі двома ракетами типу «Кинджал».

«Щодо вчорашніх вибухів у Очакові, вибухова хвиля від яких докотилася і до Миколаєва. рашисти атакували могильник старих мін часів Другої світової, який був законсервований неподалік військової частини дуже давно і залитий шаром бетону», — зазначив голова Миколаївської області.

Віталій Кім розповів, що росіяни вперто туди цілили, аж поки не пробили метровий шар бетону. Насправді ж цінності цей склад для військових не мав.

Вибух пошкодив велику кількість будівель, зруйнував вікна та дахи понад 200 житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури.


Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені
Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені

Окупанти атакували приватний сектор селища Ясна Поляна.

У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами
У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами

У День Української Державності та День хрещення Київської Русі – України Володимир Зеленський вручив воїнам заслужені нагороди.

Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця
Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця

Прокурори Донецької облпрокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактом організації незаконного оформлення медичних документів.

«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі
«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі

На Одещині судитимуть учасників злочинної групи з числа командування військової частини, які оформлювали на службу осіб, які по факту не виколували обов'язки.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Старший навідник протитанкового розрахунку 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

WorkUa Розвідник

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Olx Оператор FPV-дронів (ЗСУ)

від 20100 до 120100 грн

Слов'янськ

Старобільський РТЦК та СП

WorkUa Кухар

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

WorkUa Офіцер медичної служби

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

RobotaUa Водій

від 20000 до 100000 грн

Тернопіль

Перший відділ Тернопільського РТЦК та СП