ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Понад 1,5 млн українців проголосували за дату Різдва у «Дії»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Грудня 2022, 17:15

За результатами опитування більшість українців віддають перевагу святкуванню Різдва 25 грудня.

Про це інформує Урядовий портал.

«Опитування від Міністерства культури та інформаційної політики України та Мінцифри про дату святкування Різдва стало одним із наймасовіших. Понад 1,5 млн українців взяли в ньому участь. Це показує, що дійсно питання дати святкування Різдва є важливим для нас сьогодні. Найбільше українців (майже 60%) підтримали дату 25 грудня. Дякую всім за активність», – сказав міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

 Результати опитування:

  • 25 грудня — 903 265 голосів;
  • 7 січня — 390 125 голосів;
  • В обидві дати — 192 788 голосів;
  • Не святкую Різдво — 45 075 голосів.

Опитування в застосунку Дія реалізоване Міністерством цифрової трансформації України за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Україна та Норвегія обговорили розвиток співпраці у сфері ОПК

Україна та Норвегія обговорили розвиток співпраці у сфері ОПК

Заступник міністра оборони України бригадний генерал Анатолій Клочко провів у Києві переговори з державним секретарем Міністерства оборони Норвегії Марте Герхардсен.

У Генштабі ЗСУ підтвердили ураження заводу «Енергія», який є важливою складовою ворожого ВПК

У Генштабі ЗСУ підтвердили ураження заводу «Енергія», який є важливою складовою ворожого ВПК

Підрозділи ССО у взаємодії з іншими складовими Сил оборони у ніч на п’ятницю, 23 травня, завдали удару по російському заводу «Енергія» в місті Єлець Липецької області, який є важливою складовою російського ВПК.

У Херсоні двоє цивільних загинули внаслідок артобстрілу рф

У Херсоні двоє цивільних загинули внаслідок артобстрілу рф

Сьогодні, 23 травня, близько 12:10 військові армії рф здійснили артилерійський обстріл Херсона. Внаслідок вибуху снаряду загинуло двоє цивільних чоловіків.

Переговори з рф і підтримка України: Президент поспілкувався з премʼєр-міністром Хорватії

Переговори з рф і підтримка України: Президент поспілкувався з премʼєр-міністром Хорватії

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з премʼєр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем, зокрема, обговорив з ним двосторонні відносини та коротко поінформував про дипломатичну роботу і підготовку до продовження переговорів із російською стороною.

Атаковано важливий об’єкт російського ВПК, від якого залежить виробництво ракет «Іскандер» і «Кинджал»

Атаковано важливий об’єкт російського ВПК, від якого залежить виробництво ракет «Іскандер» і «Кинджал»

У місті Єлець Липецької області атаковано важливий об’єкт російського військово-промислового комплексу.

Унаслідок авіаудару рф у Купʼянську загинув працівник комунального підприємства

Унаслідок авіаудару рф у Купʼянську загинув працівник комунального підприємства

Сьогодні, 23 травня, близько 9:35 збройні сили рф завдали авіаційного удару по місту Купʼянськ, унаслідок чого загинула людина, ще одна особа постраждала.

ВАКАНСІЇ

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

115 окремий батальйон 110 ОБр ТрО

Старший майстер, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій до військової частини А1836

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

до 24000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Артилерист

від 21000 до 121000 грн

Святогірськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---