ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За «поребріком» прогноз погоди також є інструментом пропаганди

Blogger pool
Прочитаєте за: 3 хв. 15 Грудня 2022, 10:43

Нещодавно ми всі з іронією сприйняли новину про те, що декому знайомі з дитинства останкінські ляльки  Хрюша та Степашка, разом з ведучою щоденної дитячої програми часів срср «Спокойной ночі, малиши» («На добраніч, малюки» – українською мовою) ангеліною вовк, можуть з’явитись на тимчасово окупованих територіях України.

Справа в тому, що останнім часом у російської пропаганди почали закінчуватися спікери, а старі вже не вселяють довіри в населення або банально «приїлись». Натомість серед російського населення зростає потреба у правдивій інформації. От і доводиться кремлівським посіпакам діставати з нафталіну згаслих «зірок» та інший творчий непотріб часів срср, яких пам’ятають лише росіяни категорії 40+ і старше.

Нам навіть у найсміливіших кошмарах не присниться, що хтось з українських ветеранів культури зробив би навіть лайтовішу заяву. До уваги не беремо запроданців, які вирушили у подорож в один кінець «за длінним рубльом». Добре, що Україна — не росія.

Проте не тільки діставанням з небуття живе роспропаганда. Практично чи не щодня чергове дно пробиває телепрограма «Погода 24».

«Де погода і де політика?» — запитаєте ви. Як зазначається в описі до програми:Телепрограма «Погода 24» на загальноросійському федеральному державному інформаційному телеканалі «росія 24» це актуальні новини про погоду та навколишнє середовище. Оперативна метеорологічна інформація щодо регіонів та населених пунктів росії та у світі. Однак «на болотах» біле завжди стає чорним.

кремлівські пропагандисти намагаються донести меседжі російської влади щодо війни в Україні в будь-який спосіб. Щодня в телепрограмі транслюються спотворені новини про події в Україні. Теми сюжетів різноманітні, від ситуації на фронті й до енергетичної кризи в нашій державі. 

Ось лише деякі заголовки під якими виходить в ефір прогноз погоди:

  • Американські «Орли» прилетять до Зеленського обскубаними.
  • Беар  Гріллз зніме шоу про виживання у Києві.
  • В Україні намагаються схрестити радянські та натівські технології.
  • Енергетики натякають українцям, що краще провести зиму в Європі.
  • Метеообстановка змінила ситуацію на лінії зіткнення.
  • Що таке «траншейна стопа» і чому українцям слід її боятися.
  • Ядерні ризики для Запорізької АЕС.

Крім того, епізодично в кадр потрапляють «експерти», які на замовлення кремля змальовують ситуацію в нашій країні виключно в темних тонах. Зокрема, колишній депутат Миколаївської облради, голова «спілки політемігрантів та політв’язнів України» лариса шеслер та інші цікаві персонажі.

До слова сказати, пересічні росіяни почали втомлюватись від чорноротих рупорів таких як, ольга скабеєва і владімір соловйов. 

Як повідомляє The Moscow Times, використовуючи дані ресурсу Mediascope, політичні ток-шоу на кшталт «60 мінут» чи «Вечер с владіміром соловйовим» вилетіли з загальноросійського топ-10. Така ж невдача спіткала й програму новин «Время». Натомість їм на зміну прийшли розважальні програми.

Причина криється в тому, що росіяни «стороняться новинами про війну, щоб не підривати своє психічне та фізичне здоров’я», зазначає директор «Левада-центру» денис волков. Втома від пропаганди виникла у людей ще влітку: за даними «роміра», з лютого по серпень охоплення аудиторії у «первого каналу», «росії-1» та нтв обвалилися на чверть. Якщо на початок війни «Перший» дивилися 33,7% населення, то серпні — 25,5%. Охоплення «росії-1» скоротилося з 30,9% до 23%, а нтв — 21,1% до 16,6%.

Мобілізація стала для багатьох шоком, констатує волков: «Змінилася базова умова спокійного самопочуття — десь тривають бойові дії, але нас це не зачіпає».

Проте, попри складну ситуацію, пересічним росіянам потрібно продовжувати якимось чином вбивати в голову кремлівські наративи.

Оскільки здоровим глуздом росію зрозуміти не можливо, то охарактеризувати російську пропагандистську машину можна лише цими трьома безсмертними словами Діда Панаса.

Позаштантий кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Торгували вигаданими інвалідностями: на Кіровоградщині підозрюють голову ВЛК та його спільників

На Кіровоградщині викрито голову лікарсько-експертної комісії та чотирьох його спільників, які організували схему отримання неправомірної вигоди за оформлення г

400 свердловин закрито, 11 банків під загрозою: Володимир Зеленський розкрив нові дані розвідки про втрати рф
400 свердловин закрито, 11 банків під загрозою: Володимир Зеленський розкрив нові дані розвідки про втрати рф

Українська розвідка отримала нові внутрішні документи рф, які показують проблеми у нафтовій, банківській та бюджетній сферах країни.

«Повертають вогонь у стрій»: ремонтники відновили «Вербу», AS-90 та модернізований танк M-55S
«Повертають вогонь у стрій»: ремонтники відновили «Вербу», AS-90 та модернізований танк M-55S

Поки артилеристи працюють по ворогу на позиціях, у тилу триває інша битва — за повернення бойових машин у стрій.

«Списання» та продаж тилових посад: викрито чотири нові схеми ухилення від служби
«Списання» та продаж тилових посад: викрито чотири нові схеми ухилення від служби

Правоохоронні органи викрили чотири нові схеми ухилення від військової служби та мобілізації, зокрема й торгівлі тиловими посадами.

«Авіація працює для підтримки піхоти». Як ХНУПС готує нове покоління офіцерів: бліцінтерв’ю курсантів
«Авіація працює для підтримки піхоти». Як ХНУПС готує нове покоління офіцерів: бліцінтерв’ю курсантів

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба сьогодні став місцем, де формують нову еліту українського війська.

Воїни СБС зірвали наступ росіян у трьох областях
Воїни СБС зірвали наступ росіян у трьох областях

Оператори Сил безпілотних систем знищили ворожу піхоту і зірвали наступальні дії противника у Запорізькій, Харківській та Донецькій областях.

ВАКАНСІЇ
Санітаp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стpілець-зенітник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Навідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Автомеханік (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Номер обслуги(ППО)військовослужбовець

від 122000 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Бойовий медик взводу

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

--- ---