ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Штучне погіршення умов життя окупантами на ТОТ спричинили дефіцит хліба

Новини
15 Грудня 2022, 13:56
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, на тимчасово окупованих територіях російські окупанти продовжують штучно погіршувати умови для проживання місцевого цивільного населення.

Про це повідомляє заступник Міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram.

Як приклад, у Херсонській області, станом на 10 грудня повністю припинено виготовлення борошна в населеному пункті Рубанівка на підприємстві, яке залишалося єдиним, що забезпечувало виробництво хлібопродуктів для значної кількості жителів регіону.

Окупанти розграбували та вивезли все технічне обладнання з місцевого борошномельного комплексу. Дефіцит борошна спричинить значне подорожчання хліба в даному регіоні. Крім того, російські окупаційні адміністрації посилюють заходи з примусової мобілізації населення тимчасово окупованих територій.

Зокрема, в Горлівці з 15 грудня передбачено призов на військову службу громадян з відміткою «бронь», що спричинить направлення в райони ведення бойових дій значної кількості непідготовлених та непридатних за станом здоров’я осіб. Такими діями російська окупаційна влада підтверджує, що для неї життя місцевих мешканців немає жодної цінності і їх можна використовувати тільки як гарматне м’ясо.


Літак, 10 танків і понад 1400 військових: втрати російської армії за добу
Літак, 10 танків і понад 1400 військових: втрати російської армії за добу

Російська окупаційна армія за минулу добу втратила в Україні 1410 одиниць особового складу, 10 танків та шість бойових броньованих машин.

Виросла в окупації, обрала Україну і військову службу, де знайшла своє кохання
Виросла в окупації, обрала Україну і військову службу, де знайшла своє кохання

Дев’ять років Марія з позивним «Барвінок» прожила в окупованому Донецьку.

До розмінування Ормузької протоки готові долучитися дві українські команди з Sea Breeze 2026 — Дмитро Плетенчук
До розмінування Ормузької протоки готові долучитися дві українські команди з Sea Breeze 2026 — Дмитро Плетенчук

Під час Sea Breeze 2026 українські моряки відпрацьовують протимінні операції та готуються до майбутнього розмінування Чорного моря разом із партнерами НАТО.

Нові правила для роботів: експерт-практик про те, як війна в Україні змінює світову індустрію НРК
Нові правила для роботів: експерт-практик про те, як війна в Україні змінює світову індустрію НРК

Український фронт сьогодні диктує нові правила для світового оборонпрому, а війна в Україні стала головним каталізатором «роботизованої революції».

ВАКАНСІЇ
WorkUa Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

WorkUa Номер обслуги самохідної гармати в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

WorkUa Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

WorkUa Кулеметник відділення снайперів 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

WorkUa Стрілець-снайпер (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

WorkUa Зв’язківець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО