ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ЗАЕС втратила підключення до електроживлення

Новини
14 Грудня 2022, 9:54
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Група експертів МАГАТЕ на ЗАЕС повідомила, що станція втратила підключення до резервної лінії електропередачі 330 кіловольт (кВ) до електромережі. Що стало причиною розриву зв’язку — невідомо.

Про це повідомляє пресслужба МАГАТЕ.

ЗАЕС — найбільша в Європі атомна електростанція — продовжує отримувати електроенергію, необхідну їй для основних функцій безпеки та безпеки, від основної зовнішньої лінії електропередачі 750 кВ.

Також експерти МАГАТЕ на ЗАЕС повідомили, що на станції тривають роботи з випробування та введення в експлуатацію пересувних котлів на дизельному паливі, які покликані запобігти замерзанню критичних систем ЗАЕС у зимовий період, включаючи обігрів робочого середовища для персоналу ЗАЕС. Мобільні дизельні котли потужністю 1-3 МВт встановлені та працюють на одному з енергоблоків, а ще декілька розміщено в інших місцях на майданчику.

ЗАЕС має 20 стаціонарних аварійних дизель-генераторів, які знаходяться в режимі очікування та готові забезпечити електроенергією, якщо електроживлення за межами майданчика недоступне. Однак, щоб підвищити здатність справлятися з такою втратою електроенергії за межами підприємства, зараз також розгортаються мобільні дизельні генератори, як запобіжний захід. Два таких мобільних генератора вже підключені до одного блоку і знаходяться в режимі очікування. Кілька інших мобільних генераторів мають бути випробувані та підключені до інших реакторних блоків.


Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

ВАКАНСІЇ
Olx Технік до в/ч А2800

від 23000 до 45000 грн

Радісне, Одеська область

Olx Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Харків, Харківська область

WorkUa Інженер-сапер

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

RobotaUa Механік-водій, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Olx Водій(механік-водій,водій-електрик) категорія С

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

WorkUa Водій-електрик

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр