Про проблеми та переваги, а також перспективи розвитку подібних безпілотних систем кореспондент АрміяInform поговорив з представником одного з підприємств у даному сегменті на вітчизняному зброярському ринку —…
Комплекс активного захисту бронетехніки Iron fist, котрий має захистити техніку від протитанкових засобів, пройшов серію успішних випробувань на перехоплення «у різних складних сценаріях». Про це у Твіттер повідомляє міністерство оборони Ізраїлю.
The IMOD, @IDF, and @ElbitSystemsLtd announce: “Iron Fist” Active Protection System completes a series of successful interception tests in challenging scenarios, the next step in completing its development process for the Eitan APC & D9 bulldozer. (1/2) pic.twitter.com/tIhyOEeGA3
— Ministry of Defense (@Israel_MOD) December 12, 2022
На опублікованому у дописі уповільненому відео бачимо, як встановлений на БТР Eitan комплекс перехоплює гранатометну гранату. Зазначається, що після завершення випробувань розпочнеться серійне виробництво цих комплексів для БТР Eitan та бульдозерів D9.
Комплекс Iron fist розроблений компанією Elbit Systems для надійного захисту в радіусі 360 градусів як на відкритій місцевості, так і в щільній міській забудові. Його радар та оптичні сенсори автоматично виявляють загрозу, визначають її траєкторію, а пускова установка випускає заряд для перехоплення, що нейтралізує загрозу. Крім того, комплекс надає екіпажу інформацію про місце, звідки ворог вів вогонь.
«Залізний кулак» був спеціально спроєктований з урахуванням обмежень легких платформ і може бути інтегрований на широкий спектр бойових машин.
Щодо БТР Eitan, то це одна з найновіших ізраїльських розробок, що має замінити собою американські гусеничні БТР M113. 30-тонна машина з колісною формулою 8×8 має високу маневреність на бездоріжжі та здатна розвивати швидкість близько 90 км/год. Eitan розрахований на перевезення до 12 осіб і може оснащуватися бойовим модулем з 30-мм або 40-мм гарматою та ракетною пусковою установкою.
Фото та відео з відкритих джерел
@armyinformcomua
На Харківщині бійці батальйону безпілотних систем Третьої окремої штурмової бригади знищили російську САУ «Нона», ворожу гармату, вантажівку, а також завдали втрат піхоті, яка намагалась тікати та заховатися в укриттях.
Наступною ціллю після захоплення окупантами міст Торецьк або Часів Яр може стати Костянтинівка, однак наразі про змогу противника наступати в напрямку цього міста говорити зарано.
Тактична група ударних БпАК «Медоїд» підрозділу Баліста Сил спеціальних операцій знищила ворожий радіолокаційний комплекс «Утьос-Тм», що відстежував українські літаки, ракети та безпілотникі в радіусі 360 кілометрів в онлайн режимі.
Рекрути навчального центру 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців розповіли, що мотивує добровольців підписувати «Контракт 18-24» зі Збройними Силами України, чого вони очікують від армії та що отримують насправді.
У міській забудові тривають бої, за сприятливої погоди українські захисники мають змогу контролювати практично всю територію міста за рахунок дронів.
І піших, і колісних окупантів безжально винищують на Куп’янському напрямку воїни роти ударних безпілотних авіаційних комплексів «Фенікс» Гвардії наступу «Помста».
від 20000 до 120000 грн
Київ
20 окремий батальйон спеціального призначення
Про проблеми та переваги, а також перспективи розвитку подібних безпілотних систем кореспондент АрміяInform поговорив з представником одного з підприємств у даному сегменті на вітчизняному зброярському ринку —…