Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…
Прем’єр-міністр Чехії Петр Фіала на конференції «Ми стоїмо за українським народом», яка відбувається в Парижі, оголосив про виділення офіційному Києву допомоги на 8,5 млн євро для проходження зимового періоду.
«Важливо забезпечити Україну достатньою кількістю енергетичного обладнання. Наразі Чехія постачає дві установки для комбінованого виробництва електроенергії та тепла в Харківській області, десять дизель-генераторів для лікарень та водопостачання Київської, Дніпропетровської та Львівської областей, а також 500 обігрівачів для особистого користування вартістю всього загалом два мільйони євро. Таким чином люди зможуть краще зігріватися та освітлюватися навіть у разі відключення електроенергії», — повідомив Петр Фіаала.
Він також зазначив, що Чехія постачає в Україну повністю обладнані ізольовані житлові контейнери на 2,5 мільйона євро в західну та центральну Україну, а також мобільні відділення інтенсивної терапії на 1 мільйон євро для Міністерства охорони здоров’я України.
«Ми також пообіцяли доставити чотирнадцять понтонних мостів та інше корисне обладнання для транспорту, сільського господарства та освіти», — сказав чеський прем’єр.
Країнам Євросоюзу також варто готуватися на допомогу Україні в майбутньому, наголосив Петр Фіала, йдеться про післявоєнну відбудову країни
«І це включає відчутну перспективу членства в Європейському Союзі, в якій ми не повинні відмовляти Україні», — резюмував Петр Фіала.
@armyinformcomua
Волинська область у ніч на 1 січня перебувала під масованим ударом російських БПЛА. Загалом кілька десятків ворожих цілей знову атакували об’єкти критичної інфраструктури Волині.
Під час планової доставки вантажів на бойові позиції наземний роботизований комплекс 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади виявив важкопораненого бійця суміжного підрозділу.
Угруповання російської окупаційної армії на Покровсько-Мирноградському напрямку сягає близько 150 тисяч. Це дає змогу окупантам штурмувати цілодобово, намагаючись знайти прогалину в українській обороні.
Сили оборони України продовжують нищити ворога. За 2025 рік російські окупанти зазнали значних втрат у живій силі і техніці.
Бійці батальйону Asgard 412-ї бригади безпілотних систем Nemesis протягом години знищили російські зенітно-ракетні комплекси «Тор» та «Бук» на Півдні.
Українські захисники стійко стримують натиск окупантів, завдаючи ворогу значних втрат. Загалом протягом минулої доби зафіксовано 131 бойове зіткнення.
Радіотелефоніст, військовослужбовець
від 21000 до 125000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
Технік із системного адміністрування
від 21000 до 51000 грн
Чернігів
Чернігівський зональний відділ ВСП
Гранатометник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…