ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

росіяни втомилися від скабеєвої та соловйова

Blogger pool
9 Грудня 2022, 16:07
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Доволі цікаві процеси почали відбуватися цього тижня на російському телебаченні. російські телеглядачі практично відмовилися від перегляду пропагандистських ток-шоу, які транслюються по «росзобмоящику» та перейшли на розважальний контент. Про це повідомляє один із Телеграм-каналів.

Згідно з дослідженням компанії Mediascope, до списку топ-100 найпопулярніших телепрограм за тиждень потрапило лише шоу скабеєвої та попова. Їхні «60 хвилин» посіли лише 62 місце серед вікової аудиторії — від 18 до 54 років із рейтингом 1,5%.

Ба більше, інший пропагандистський шлак — «Час покаже», «Вечір з Володимиром Соловйовим», «Місце зустрічі» — взагалі опинилися поза рейтингом.

Для порівняння, наприкінці жовтня до сотні найрейтинговіших передач на російському телебаченні входили одразу п’ять пропагандистських ток-шоу. А той же соловйов ще у липні посідав 7 місце.

Отож, як бачимо, росіянам поступово набридає «тотальна правда» в телепросторі рф від топ-прогагандистів кремля, і вони тепер більше надають перевагу «мильним» серіалам та «легким» розважальним ток-шоу. 

Нагадаємо, що дані соціологічних опитувань у рф показують, що громадяни цієї країни підтримують військові дії кремля в Україні. Згідно з опитуванням «Левада-центру», 74 відсотки росіян підтримують дії своїх військ у війні в Україні, передає Інститут дослідження війни.

Кореспондент АрміяInform

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
ВОДІЙ-КРАНІВНИК військова частина А1836

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв Жовтневий, Миколаївська область

Радіотелефоніст мінометної батареї, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Начальник групи секретно-документального забезпечення, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Медична сестра, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Електрик-моторист (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Керівник підрозділу цифрової трансформації командування Сухопутних військ

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони