Про ці кіноновинки в інтерв’ю АрміяInform розповів їх продюсер, полковник запасу Олександр Дріз. – Почнемо з найближчої дати – 6…
Про це зазначив Президент України Володимир Зеленський під час виступу на заході Time, присвяченому оголошенню визначних людей та подій 2022 року.
«Пані та панове!
Це честь для мене — представляти боротьбу українців і дух України.
Це дух свободи, який відгукується в душах стількох людей по всьому світу.
Історії героїв, які воюють за незалежність, — це й ваші історії.
Звичайні чоловіки та жінки, які стали хоробрими серцями, приєднавшись до Сил оборони, щоб захистити свободу. Цей дух знали різні покоління різних народів.
Лікарі, які рятують поранених під бомбами, під час блекаутів чи в окупації, незважаючи ні на що. Це людяність, яку ми всі так цінуємо.
Фермери, які обробляють землю навіть там, де не стихає гуркіт артилерії. Це природне прагнення жити й дбати про свої родини, про свої громади.
Журналісти, які поширюють правду. Це історія протидії тиранам, яка почалася ще тоді, коли й слова такого не було — «журналістика».
Це те, що надихає на всіх континентах, — борці за свободу, які можуть не мати нічого, окрім сміливості, щоб перемагати тих, хто має броньовані машини й досвід репресій. Коли свобода перемагає й тиранія руйнується, люди по всій земній кулі усміхаються однаково.
Юристи, які ще не бачать воєнної перемоги на горизонті, але вже працюють, щоб воєнні злочинці були покарані. Це історія Нюрнберзького процесу та багатьох інших справедливих вироків, які все ж таки чули ті, хто увірував у свою безкарність.
Це і є дух! Ви вже бачили дух України на обкладинках журналу Time — не на всіх, але на багатьох. Хоч то були не українці, але то були сміливість, волелюбність, солідарність, креативність і цілеспрямованість, які давно знайомі людству і які цьогоріч об’єднали світ кольорами нашого національного прапора і здобутками наших людей. Це дух вільного світу. І давайте зробимо все, щоб наш дух переміг!
Я дякую вам за увагу!
Дякую за підтримку України!
Слава Україні!»
Президент Володимир Зеленський оголосив про нові домовленості з західними партнерами щодо постачання зброї.
«MITS x Victory Drones Defense Tech Bootcamp» — це інтенсивна тритижнева навчальна програма для 20-ти стартапів оборонного сектору. Після завершення програми між учасниками розподілять грант у розмірі $100 000 (по $5 000 для команди).
Президент Володимир Зеленський подякував спецпризначенцям СБУ та ГУР, які здійснюють удари дронами по військових цілях на території рф.
Серед військовослужбовців Полтавського районного ТЦК та СП є воїн з позивним «Отаман». Отримав це псевдо не лише за козацькі вуса та кремезну статуру — і справді був отаманом Свистунівського козацького куреня.
Бойові дії тривають серед руїн багатоповерхівок Вовчанська, в яких окупанти не можуть ні просунутися, ані, тим більше, закріпитися.
47 окрема механізована бригада продовжує активні дії на території ворога у Курській області.
Захищаємо світ
від 21000 до 121000 грн
Вся Україна
1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ
від 20500 до 50500 грн
Стрий
Військова частина А2847
від 25000 до 60000 грн
Чортків, Тернопільська область
від 20500 до 25000 грн
Херсон
Херсонський прикордонний загін
Про ці кіноновинки в інтерв’ю АрміяInform розповів їх продюсер, полковник запасу Олександр Дріз. – Почнемо з найближчої дати – 6…