ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Для мене честь представляти всіх українців — виступ Президента на оголошенні списку найвпливовіших людей у Європі

Новини
8 Грудня 2022, 13:16
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Пані та панове!

Я дякую вам за цю відзнаку для українців. Саме для українців, бо лідер може бути по-справжньому впливовим лише тоді, коли він чи вона представляє не одного себе, а спільну волю, спільну мрію, спільну мету його народу. Так ми живемо в Україні.

Ми максимально об’єднані й тому максимально міцні. Ми зосереджені на захисті нашої незалежності й тому досягаємо своїх цілей. Ми опинилися перед загрозою втратити все й тому знайшли силу, щоб стати номером один.

Українські військові, які захищають усіх нас на передовій, – вони номер один.

Мар’їнка, Авдіївка, Бахмут, Соледар, Кремінна – будь ласка, пам’ятайте ці назви. Саме там зараз виборюється свобода для всіх нас у Європі – у важких боях і ціною багатьох життів.

Українські підприємці, які попри тотальну війну постачають усе необхідне для життя країни, зберігають робочі місця та сплачують податки, – вони номер один. І я дякую усім нашим друзям в Європі, які допомагають нам підтримувати стабільність.

Українські лікарі, енергетики, сапери, волонтери, транспортники, будівельники, працівники оборонних підприємств, учителі, поліцейські, дипломати… Сотні тисяч тих, хто допомагає пройти цей страшний час мільйонам, – вони номер один.

І для мене честь – представляти всіх цих людей, усіх українців і спрямовувати нашу спільну волю заради спільної мрії, заради спільної мети… Заради перемоги України у цій війні. Заради відбудови України. Заради повноцінного приєднання України до спільноти європейських народів – до нашого з вами Європейського Союзу.

Вірю, що й наступного року українці будуть найвпливовішими. Але вже в мирі.

Дякую кожному й кожній, хто нас підтримує!

Дякую, Politico, за незмінну об’єктивність!

Слава Україні!

Джерело: Офіс Президента України


Ударні БПЛА атакували Харків: тяжкі поранення отримала 14-річна дівчина
Ударні БПЛА атакували Харків: тяжкі поранення отримала 14-річна дівчина

11 липня БПЛА, попередньо типу «Італмас», завдав удару по території цивільного підприємства у Немишлянському районі Харкова.

Кримський рубильник: СБС уразили енерговузли, ТЕЦ та інші ворожі цілі
Кримський рубильник: СБС уразили енерговузли, ТЕЦ та інші ворожі цілі

Сили безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по енерговузлах, полігону, вузлі спецзвʼязку та уразили лігво окупантів у Горлівці.

Сидять по кущах і бігають по полю: пілоти батальйону Signum впольовують росіян у будь-яких умовах
Сидять по кущах і бігають по полю: пілоти батальйону Signum впольовують росіян у будь-яких умовах

Дронарі підрозділу Signum методично знищують живу силу окупантів, не зважаючи на спроби останніх сховатися чи втекти.

Унаслідок атаки на Суми загинуло чотири людини, серед них дитина
Унаслідок атаки на Суми загинуло чотири людини, серед них дитина

Дві керовані авіабомби ворога вдарили по людному місцю в Сумах, відомо про 17 постраждалих.

ВАКАНСІЇ
Olx Старший стрілець-оператор

від 26000 до 126000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

RobotaUa Фельдшер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Старший бойовий медик, військовослужбовець ЗСУ

від 20800 до 23000 грн

Ніжин, Чернігівська область

RobotaUa Водій кат. С (ППО, ЗСУ)

від 51000 до 71000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

WorkUa Командир відділення

від 23000 до 23000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

WorkUa Командир відділення

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

ПУБЛІКАЦІЇ
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу

Спрощений алгоритм дозволяє поновитися до війська без судової тяганини. Це стало вирішальним аргументом для багатьох бійців. Історію одного із них фахівці групи комплектування 1-ї Президентської…